G.Skill Trident Z 16 GB RAM alınır mı?

Bilinmeyen1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, RAM almayı düşünüyorum. Ryzen 7 5800X, RTX 3070 sisteme uygun güzel bir RAM almam lazım çift kanal. Ben şöyle bir şey buldum, iyi midir? 3600MHz CL16 yazıyor fakat sayfanın altında 3000 MHz yazıyor anlamadım, ona bir bakar mısınız? Attığım RAM 3000 MHz mi 3600 mü? Bir de bildiğiniz daha iyi RAM varsa önerilerinizi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, RAM almayı düşünüyorum. Ryzen 7 5800X, RTX 3070 sisteme uygun güzel bir RAM almam lazım çift kanal. Ben şöyle bir şey buldum, iyi midir? 3600MHz CL16 yazıyor fakat sayfanın altında 3000 MHz yazıyor anlamadım, ona bir bakar mısınız? Attığım RAM 3000 MHz mi 3600 mü? Bir de bildiğiniz daha iyi RAM varsa önerilerinizi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

Alınır gayet iyi RAM.

Bunun Neo olmayan 4000MHz olanını kullanıyorum. Tavsiye ederim. Ama Neo değil de normal RGB halini alsanız paradan tasaruf edersiniz.

Hepinize teşekkür ederim saolun ama bir şey sormuştum onu söyleyen olmadı attığım linkin başlığında 3600mhz yazıyor ama sayfanın altında ürün özellikleri diyor ya. Orada 3000 mhz yazıyor ve bu ram in kaç mhz olduğunu anlamadım almayı düşünüyorum fakat 3000 mhz gelirse birde onunlar uğraşmayayım.

Hepinize teşekkür ederim sağ olun ama bir şey sormuştum onu söyleyen olmadı attığım linkin başlığında 3600MHz yazıyor ama sayfanın altında ürün özellikleri diyor ya. Orada 3000 MHz yazıyor ve bu RAM'in kaç MHz olduğunu anlamadım almayı düşünüyorum fakat 3000 MHz gelirse bir de onunlar uğraşmayayım.
İşde o yüzden bilmediğiniz yerlerden satın almayın. Öyle yazıyorsa 3600 değil çok büyük ihtimal 3000MHz gelir. Şikayet edeceğiniz zamanda altta 3000MHz yazıyor 3600MHz yanlış yazılmış diye cevap veririler ortada kalırsın. Başka yerlerden almaya bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı