G-Sync monitörde G-Sync olarak doğrulanmış değil hatası

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Excalibur E24FHD-G monitörümde NVIDIA Denetim Masası ayarlarından G-Sync'i açmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor benimle aynı sorunu yaşayan biri bunun hakkında konu açmış ama düzgün çalışır ise ne ala demiş bu monitörü satarken G-Sync olarak satıyorlar kullanmaya çalıştığımda bu cevabı alıyorum. Biri bunun çözümünü anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitör hakkında fazla bilgim yok. Monitor menüsünde bununla ilgili bir ayar var mı diye bakın.

Bu monitör hakkında fazla bilgim yok. Monitör menüsünde bununla ilgili bir ayar var mı diye bakın.

Monitör menüsünde FreeSync'i açınca G-SYNC menüsüde geliyor açmaya çalıştığımda ise bu hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    72,7 KB · Görüntüleme: 53
DP kablo ile mi oluyor? Monitör menüsünde DP 1.2 gibi bir seçenek varsa deneyin.

Burda gördüğün gibi listede olmadığı için Nvidia doğrulamamış demekki. Problem yok açıp kullanabilirsin ancak riskleri olabilir. Risk derken düzgün çalışmama, stabil olmama veya hiç çalışmama gibi. Bunlar yaşanırsa kapatırsın.

@Kheaven, arkadaşımın dediği yerde gözükmüyor. Bu nedenle olmayabilir. Burada iş, üreticiye kalır.

Burda gördüğün gibi listede olmadığı için NVIDIA doğrulamamış demek ki. Problem yok açıp kullanabilirsin ancak riskleri olabilir. Risk derken düzgün çalışmama, stabil olmama veya hiç çalışmama gibi. Bunlar yaşanırsa kapatırsın.

Bu monitörü G-SYNC olarak satıyorlar o zaman vaadettiği özelliği sunamadığı için iade hakkım doğuyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    206,2 KB · Görüntüleme: 44
Firmayı arayıp sorabilirsiniz. Pazarlama olarak dediğiniz gibi duruyor. Belki, çözümü vardır.

Anladım hocam. İade isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı