G102 alınır mı?

KafKef1903

Hectopat
Makaleler
1
G102 alınır mı yoksa üstüne 200 TL daha koyup pulsefire surge mu alınır. Ben fiyatından dolayı G102'ye daha sıcak bakıyorum.
G102 alacağım desem hangi mousepad i alabilirim low sens için qck+ mı QCK heavy mi almalıyım?
G102'yi en ucuz Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse #30240542 | CarrefourSA carrefoursa da var aynı gün kargo imkanı sunuyor sizce 20 TL için değer mi veya güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz verseler a4 tech almam ve kullanmam şuan a90lk var çok kötü bir fare. g102 bu arada claw için iyi ve elime de iyi oturdu. Tek merakım pulsefire surge almaya değecek fark var mı?

G102'yi denedim ve hiç hoşlanmadım, çok küçük ve alçak bir fare.

Önerim:
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Baktım mouse a istediğim özellikleri ve kaliteyi bulamadım, fikriniz için teşekkür ederim.

Pulsefire Surge fiyat ve performans açısından farklı bir kategoride. Surge 50milyon tıklama ve daha güncel bir sensöre sahip. G102 ise 10m tıklama ve Mercury sensör neredeyse 3366 ile aynı ve fiyatını tamamen karşılayan bir model.
Ben G102 derim ama Surge de çok iyi bir fare.

Pulsefire Surge fiyat ve performans açısından farklı bir kategoride. Surge 50milyon tıklama ve daha güncel bir sensöre sahip. G102 ise 10m tıklama ve Mercury sensör neredeyse 3366 ile aynı ve fiyatını tamamen karşılayan bir model.
Ben G102 derim ama Surge de çok iyi bir fare.
Benim açtığım konuya da cevap verebilir misin? 150 TL'lik mouse önerisi konusuna.

2 gündür Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse unu kullanmaktayim.Mouse ele oturuyor ancak @SkyLord06TR nin de dediği gibi bir teknoloji mağazasında denemenizi tavsiye ederim. (2 ay olmuş almışsınızdir ama ben yinede yazayım dedim. Biliyorsunuz çoğu kişi mouse iyi mi kötü mü merak edip böyle başlıklara bakıyor. Onlar için yazdim. Aldıysanız eğer hayırlı olsun. İyi sosyaller 😀

2 gündür Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse unu kullanmaktayim.Mouse ele oturuyor ancak @SkyLord06TR nin de dediği gibi bir teknoloji mağazasında denemenizi tavsiye ederim. (2 ay olmuş almışsınızdir ama ben yinede yazayım dedim. Biliyorsunuz çoğu kişi mouse iyi mi kötü mü merak edip böyle başlıklara bakıyor. Onlar için yazdim. Aldıysanız eğer hayırlı olsun. İyi sosyaller 😀
Hayırlı olsun 1 yıldır kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı şuana kadar logitech kalitesi bambaşka.

Yeni konular

Geri
Yukarı