G102 ile CS:GO'da dönerken FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

morose44

Hectopat
Yer
MALATYA
Daha fazla  
Meslek
YAZILIM,PROGRAMLAMA,DONANIM
G102 den önce hatron g9 kullanıyordum. oyunun en agır yerınde bile 150 180 arası fps alırken hiç fps drop girmiyodu. Logitech g203 aldım aynı problemı onda da yasadım geri iade etdım bu sefer g102 aldım bunda da aynı sorun var bunu nasıl düzeltebiliriz.
sorun yeni maus da (g102) de saga sola dönünce drop giriyor oyuna
işletim sistemim:
amd fx 4100
amd redeon r9 280x fury
6 gb ram var
video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Mouse ile FPS'nin gram alakası yok belki G HUB indirdiyseniz ondan kaynaklı olabilir.
saga sola donuslerde fps birden 12 15 lere düşüyor eski mausumda fps sabit kaliyor video yukleme sansim olsa link atabilsem size daha net anlatirdm
Mouse ile FPS'nin gram alakası yok belki G HUB indirdiyseniz ondan kaynaklı olabilir.
sorunun altdakı vıdeoda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
tecnopat ailesi bi yardim edin hala sorun devam ediyor

Son düzenleme:
saga sola donuslerde fps birden 12 15 lere düşüyor eski mausumda fps sabit kaliyor video yukleme sansim olsa link atabilsem size daha net anlatirdm

sorunun altdakı vıdeoda

sorunun altdakı vıdeoda
Selamlar. Çözebildiniz mi? Ben bu yuzden fareyi iade ettim. Bende de fx4100 salak işlemcisi var

herkese merhaba bu logıtech g serisi mausların bu sorunu cok arastırdım. söylenenlere göre kısa çözum anakart ve işlemci değişimine gitmek ama benım gıbı parası kısıtlı olan arkadaslar ıcın bıraz ugraştıracak ama sonun da çözülüyor bir nebze olsa da
neyse çözümü geçelim.
Size vercegım vıdeo da anlatdıgım ve yaptıgım ıslemlerı sız de yapın düzelir. elimden geldiginince anlatmaya çalıstım

Geri
Yukarı