G102 vs Razer Deathadder V2 mini

cengizovic

Hectopat
İki mouse ile karşınızdayım ve çok kararsız kaldım. Gönlüm V2 Mini'den yana ama fiyat ve garanti olayları kafamı kurcalıyor.

Sıfır G102 mouse: 150 TL ve 2 yıl garantili.
Sıfır V2 mini mouse3: 175 TL ve 1 yıl garantisi var.

Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar. Logitech firmasının garanti işleyişi çok iyi biliyorum. Burada garanti mevzusuna mı odaklanmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

2. fare sanırım benim farem, kafanı karıştırmak ve kendi ürünümü övmek istemem ama eski G102'de çift tıklama sorunu olmuştu kullandıktan bir süre sonra. Yenilenmiş versiyonda sıkıntı yok diyorlar. G102 dediğiniz Lightsync modeliyse sorunlar çözülmüş diyorlar, şahsen tavsiye ederim yani gayet rahat fare, hoşuma giderek kullanıyordum şu çift tıklamalar çıkana kadar. Razer hakkında ise hiç bir fikrim yok, Asus Pugio 2 kullanmaya başladım G102'den sonra.

İki mouse ile karşınızdayım ve çok kararsız kaldım. Gönlüm V2 Mini'den yana ama fiyat ve garanti olayları kafamı kurcalıyor.

Sıfır G102 mouse: 150 TL ve 2 yıl garantili.
Sıfır V2 mini mouse3: 175 TL ve 1 yıl garantisi var.

Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar. Logitech firmasının garanti işleyişi çok iyi biliyorum. Burada garanti mevzusuna mı odaklanmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

G102'nin kampanyası bitmiş Gaming gen TR üzerinde bende onu alacaktım kaçtı. Benim konuda linki var biliyorsun zaten. Mini V2 hangi sitede? Nette çok daha pahalı gözüküyor.

Son düzenleme:
V2 mini baktım da baya küçük diyolar ya. Belki ilerde direkt V2 modelini alırım. Düşünüyorum da şimdilik bütçe ve garanti açısından G102 alıyorum. Teşekkürler herkese.

Ben de Viper Mini ile G102 arasında kalmıştım. Viper Mini alma sebebim optiğinin daha güncel olmasıydı.

Eliniz çok büyük değilse alınır.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 126

Geri
Yukarı