G213 alınır mı?

Blax4

Hectopat
Yer
Ankara
Bazı arkadaşlar n tuşuna kafasına göre basıyor diyor bazı arkadaşlar da bir yıl sonra tuşları biraz silindi diyor. Alınır mı? Almamalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknoloji bu, biraz da şans işi ben sorun yaşamam sen yaşarsın hiç belli olmaz.

Ben Haziran'dan beri kullanıyorum gayet memnunum, hiç sıkıntı yaşamadım. Bence alınır ama daha uzun süredir kullanan birine de sormak lazım.
@Handsome Reis

G213 sağlam klavyedir, hunhar kullanmış olabilir o yorumların sahipleri. Yine de biraz şans işi.

Bunun dışında fikir edinmek isterseniz incelememi okuyabilirsiniz.

G213 sağlam klavyedir, hunhar kullanmış olabilir o yorumların sahipleri. Yine de biraz şans işi.

Bunun dışında fikir edinmek isterseniz incelememi okuyabilirsiniz.
Hocam ben hayatımda hiç bu tarz bir klavye kullanmadım. Hep bu tarz klavyeleri kullandım. Şu an laptop klavyesinden yazıyorum zaten.

O attığım ofis klavyelerine göre ne kadar ses çıkartır?

Hocam ben hayatımda hiç bu tarz bir klavye kullanmadım. Hep bu tarz klavyeleri kullandım. Şu an laptop klavyesinden yazıyorum zaten.

O attığım ofis klavyelerine göre ne kadar ses çıkartır?
Daha fazla tabii ki.

Mavi switch bir mekanik klavyeden çok daha sessiz ama hızlı yazıyorsanız ofis klavyesini katlayacaktır ses olarak.

Bana gayet makul geldi sesi, çok sesli klavye sevmiyorum.

@SkyRose Benim elim çok terliyor. Haliyle klavye de çok kirleniyor. Her gün siliyorum kendi laptop klavyemi. Siz nasıl siliyorsunuz klavyeyi? Ya da nasıl silinmeli?
Islak mendil sürmeyin, hemen toz yapışıyor.

Tuş aralarını peçete vs. ile temizleyebilirsiniz, üstünü de peçete - toz bezi tarzı bir şey ile halledersiniz.

Ter olayını da çok çok az kolonyalanmış peçete ile halledebilirsiniz.

Tuşlar elle olmasa da tel toka ile kolayca çıkabiliyor, bilginize.

Ben 3 yıldır kullanıyorum tek harfi dahi silinmedi o arkadaşlar nasıl kullandıysa artık alınır çok sağlam klavye.

Nereden almıştınız.
Islak mendil sürmeyin, hemen toz yapışıyor.

Tuş aralarını peçete vs. ile temizleyebilirsiniz, üstünü de peçete - toz bezi tarzı bir şey ile halledersiniz.

Ter olayını da çok çok az kolonyalanmış peçete ile halledebilirsiniz.

Tuşlar elle olmasa da tel toka ile kolayca çıkabiliyor, bilginize.

Bu fiyata mekanik klavye alınır mı RGB'si olmasına gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı