Çözüldü G213 için G HUB açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
G213 klavyenin sürücüsünü yükledim. Yüklediğim ilk günler sorunsuz çalışsa da sonradan açılmamaya başladı. Appdata'dan G HUB'la olan dosyaları silip tekrar yükledim. Ancak yine çalışmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

G213 klavyenin sürücüsünü yükledim. Yüklediğim ilk günler sorunsuz çalışsa da sonradan açılmamaya başladı. Appdata'dan G HUB'la olan dosyaları silip tekrar yükledim. Ancak yine çalışmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Problemli bir program hocam bende G203 faremin yazılımında ara sıra sorunlar yaşıyorum. Çalışmadığı zaman Görev Yöneticisi'nden G HUB Updater'ı kapatıp tekrar açarsanız çalışabiliyor bazen.

Problemli bir program hocam bende G203 faremin yazılımında ara sıra sorunlar yaşıyorum. Çalışmadığı zaman Görev Yöneticisi'nden G HUB Updater'ı kapatıp tekrar açarsanız çalışabiliyor bazen.

Bende de sadece 1 kere açıldı ve artık yüklenmiyor bile. Gerçekten problemli bir yazılım. Logitech Gaming Software açılıyor ama G HUB gibi güzel bir arayüzü yok.

Son düzenleme:
Teşekkürler yükleyip deneyeceğim.

Hocam oldu teşekkür ederim ancak G HUB'ı kullanmak daha iyi olabilirdi çünkü arayüz ve panaller hiç kullanışlı değil.

G HUB sizin klavyeyi desteklemiyor diye biliyorum. Logitech Gaming Software kullanmanız lazım.

Geri
Yukarı