G213 vs GXT 890 cada

Membran mı istiyorsun yoksa mekanik mi ? Açıkcası kaliteli bir membran mekanikten iyidir, mekanik klavye insanı biraz yoruyor. İki klavye de sınıflarında 200-250TL civarında iyi klavyelerdendir. GXT 890 Cada kullanıcısı olarak mekanik klavye sınıfında fiyat bandında rakibi olmayan bir klavye, kendisinden genel olarak memnunum.

Bazı arkadaşlar ön yagılarından kurtulamayıp çeşitli ifadeler kullanıyor ama dikkate almayınız. Ürünü gidip inceleyin Vatan'da. Ben 2. klavye olarak alacağım ve çok beğendim. Normalde G810 kullanıyorum. @Hasan Gürlek de aldı bunu 2. klavye olarak. SS Apex 7 kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage KB-R81'i kötü olacağını düşünerek, iade ederim diye almıştım. Ama gerçekten başarılı bir klavye olmuş fiyatına göre. Mekanik olduğu belli, o hissi alıyorsunuz zaten. Diğer sistemim için aldım. Apex 7 ile tabii ki karşılaştırmak çok mantıksız olur. Işıkları biraz sönük ve RGB yerine Rainbow kullanılmış. Mekanik hisli klavyelerdense KB-R81 alınabilir. 200 TL'ye mekanik klavye sahibi olursunuz. Ben de tavsiye ediyorum KB-R81.

Hatta Doğan 'Yiğidi öldür, hakkını yeme' dedi, cuk oturdu bu söz klavye için. @dogant :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı