G27 vs G29

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar öncelikle sorum kullanıp test etmiş G27 ve G29 arasındaki farklar nelerdir? Alırken nelere dikkat etmem gerekir? Cevaplarsanız sevinirim.
Kutusu faturası olması şart mı? Garantisi devam eden ürünü sormayacağım acayip para arttırıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
G27 konsol desteklemiyor. G29 ise destekliyor. En önemli farklardan biri bu. G29 bu sebeple daha güncel. Kendim arkadaşta G27 deneme fırsatı buldum fakat hiç G29 denemedim o yüzden kullanış kısmındaki farkları bilmiyorum.

G27 konsol desteklemiyor. G29 ise destekliyor. En önemli farklardan biri bu. G29 bu sebeple daha güncel. Kendim arkadaşta G27 deneme fırsatı buldum fakat hiç G29 denemedim o yüzden kullanış kısmındaki farkları bilmiyorum.
Peki nasıl bir direksiyon? Sadece fren pedalı g29'un daha sert diyolar. Vites geçişleri aynı. Vitesteki tuşlar direksiyona taşınmış. Ve çok kötü olmuş. G27'nin duruşu daha güzel.

Bu dediğin şey her direksiyon da var, F1 vites deniliyor,kimisi sinyal için kullanır kimisi vitesi olmayan insanlar vites olarak kullanır, Shiftersız satılan G29'lar var onları alıp ayriyetten Shifter alınabilir.
Ya aslında eski sistemimi satıp g29+shıfter almayı düşünüyorum. G27 artık eskidi. A10 7850k 8gb ram 1 tb harddisk sistem ne kadar eder ?

Yeni konular

Geri
Yukarı