G2A, G2A Shield ve G2A Goldmine nedir?

alican93

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
-İyi günler arkadaşlar. G2A'nın pek çok insan tarafından bilinmediğini farkettim. Peki, G2A nedir? G2A; Steam, uPlay, Origin tarzında dijital oyun satan siteler için , aktivasyon kodu(CD-KEY) sağlayan bir sitedir. Tamamen yasaldır.
-Peki G2A bunu nasıl yapar? Aslında G2A sadece aracı bir site. Oyun satmak isteyen oyuncularla, oyun almak isteyenler arasında güvenliği ve iletişimi sağlıyor. Eğer G2A'nın güvenliğini kullanmak isterseniz, sizden çok az bir miktar komisyon alıyor. Tabi bu aldığınız oyunun ucuzluğunun yanında çok küçük kalıyor (1,2 dolar gibi bir şey). Aynı sahibinden.com'daki GeT gibi, adı "G2A Shield". Ben kullanmanızı öneririm, özellikle 30-40 dolarlık bir oyun alıyorsanız. Bu sistem, size gelen kod sahte bile olsa, size oyunun orjinalini verme garantisi sunuyor.
-Gelelim G2A Goldmine konusuna. Saadet zinciri denen olayı bazılarınız duymuştur. Birini üyeliğinize alırsınız , o başkalarını alır, onun aldıkları başkalarını , derken onlarca üyeniz olur. Ve hepsinin kazandığı paradan, azalan oranda bir kar elde edersiniz, yapılan iş ne ise artık. Bu da ona benziyor. Siz kendinize bir takım kuruyorsunuz aslında. Birilerini takımınıza alıyorsunuz, onlarda başkalarını ... Örneğin, ben "A" kişisini takımıma aldım, "A" kişisi de "B" kişisini. Ve en sonunda "B" kişisi bir oyun aldı diyelim, 40 dolarlık. "A" kişisi bu alışverişten 2 dolar ve ben de 1 dolar kazanıyorum. Eğer, "A" kişisi alsaydı en başta, ben 2 dolar kazanacaktım. Sizin aldığınız kişiler level 1 oluyorlar, level 1 'lerin aldıkları takım arkadaşları da sizde level 2, level 2’lerin aldıkları da sizde level 3 olarak kayıt ediliyor. Bu yolla ne kadar çok takım arkadaşınız olacağını siz düşünebilirsiniz. Dallanan bir ağaç oluyor ve en alttaki oyun aldığı zaman herkes para kazanıyor.
-Bunun için öncelikle üye olmanız gerekiyor
siteye. G2A.COM Marketplace . Bu linke giderek üye olursanız, benim takım arkadaşım olabilirsiniz. Bunun size bir etkisi olmaz. Sadece alacağınız oyunlardan veya sizin de takım arkadaşlarınızın alacağı oyunlardan küçük bir miktar ben de kazanırım, yukarıda anlattığım gibi. Bunu nacizane hoşgörünüze bırakıyorum:) Bunun haricinde "reflink" denen linkler var. G2A.COM Marketplace gibi. Bu link ile siteye girerseniz, site oraya benim yardımımla geldiğinizi anlıyor ve bana yine ufak bir ücret veriyor, aldığınız oyun karşılığında. Bu link her üyeye özeldir ve üyelik aldığınızda sayfanızda kendinize özel linki görebilirsiniz.
-Okuduğunuz için teşekkürler arkadaşlar. Umarım bana da küçük bir yardım da bulunur aşağıdaki link ile takımıma dahil olursunuz. Ondan sonra siz de kendi "reflink" 'inizi burada paylaşabilirsiniz. Sorularınızı elimden geldiğince de yanıtlamaya çalışırım. Yanlışlarım varsa affola, düzeltmekten çekinmeyin. G2A.COM Marketplace

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı