G2A hesabına para yükleme

Dinar Düzbak

Kilopat
Yer
Balıkesir, Turkey
Daha fazla  
Ben g2a'dan hesap aldım. Ve bu hesaba para yükleyip alışveriş yapmak istiyorum.
Almak istediğim ürün;
The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition STEAM CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM
Tam olarak ödeme nasıl gerçekleştiriliyor bilmiyorum payout kısmına girdiğimde bank transfer kısmında 15 euro gibi bir ücret yazıyor ödeme ücretiymiş galiba ? Steamdan 3 dolar daha ucuz diye 15 euro mu vereceğim yani ?

Konu kapatılabilir. Biraz uğraşınca kendim buldum. Ben steam gibi para yüklenip harcanıyor sanıyordum ama sepete ekleyip direk ödemede yapılabiliyormuş. İlk kez bu siteyi kullandığım için g2a shieldi aktif ettim. Etmezsem daha iyi değil mi? 1.2 dolar falan aldı galiba bide banka transferi derken 10 dolara aldım oyunu ama olsun sonuçta steamdan 3,75 dolar daha ucuza geldi. Şimdi diyeceksiniz shieldi aktif etmezsen key bozuk çıkarsa paran gider ama satıcı rating diye bir şey var adamın %100 böle bir sürü satış yapmış ve kimse olumsuz oy kullanmamış. Ben bu riske girebilirim tabi alacağım oyunun ücretine bağlı olarak. Artık g2a forever :)

Paran geri gelmemişti dimi senin ? G2a 'dan değil ama başka bir siteden alışverişimde benimde olmuştu geri yatırıldı demişti ama kredi kartımdan 15 lira çekilmiş gösteriyordu internetten bakınca 2 gün sonra bir +15 lira yatmış hesaba belki biraz zaman geçmesi gerekiyordur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde de alabilirsin g2a dan bakiye

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı