G2A Watch Dogs satın alma

rukA

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Birkaç gündür g2a'yı kontrol ediyorum ve global kullanımlıkta olan uplay kodlu Watch Dogs oyunu çoğu satıcıda 11 - 12 küsür TL değerinde dolanıyor.

Farklı platformlardan baktığım fiyata göre (örnek steam 109.99 TL) çok çok ucuz. Uplay'in kendi marketinde ise yine aşırı derecede pahalı. Bu işte bir iş var mıdır diye sormaktan edemedim.

Not: Param çalınır mı demiyorum, zaten g2a shield sayesinde paramızı geri alabiliyoruz sanırsam. Farklı bir iş var mıdır ? Alanlar var mı ?

Buyrun link

Watch Dogs UPLAY CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM

Teşekkürler, iyi günler...

Bir ara Uplay oyunları siliyordu ama çoğu kullanıcının oyunu geri geldi. Şu sıralar pek şikayet olmadı gördüğüm kadarıyla. Yine de Kinguin üzerinden almak şu durumda daha ve güvenilir olabilir:

www.kinguin.net: Watch Dogs Deluxe Edition Uplay Key - Watch Dogs

Cevabın için teşekkürler. Aslına bakarsan benim Watch Dogs alma gibi bi planım yoktu. Zaten bilgisayarım da kaldırmayacaktır. Ancak fiyatının çok ucuz olduğunu görünce almak istedim. Rica etsem Uplay oyunları siliyordu cümlesini daha geniş açıklayabilir misiniz ?

@rukA Oyunun değeri aslında 40 dolara düştü steam üzerinde, ubisoft fahiş fiyat koymasa aslında 60 tl'ye tekabül ediyor orda. %75 indirim falan olsa oyun 15 TL ederdi zaten. Ubisoft fahiş fiyatta diretiyorsa bence paranı onlara hediye etme, G2A gibi yerlerdeki satıcıların da keyleri nasıl ele geçirdikleri belli olmuyor. Kimi çalıntı kartla alıyor, kimi chargeback yapıyor. Haliyle oyunları da silebiliyor ubisoft. Geçenlerde böyle toplu çalıntı satış olmuş binlerce kişinin oyunu silinmişti. Eğer kısa zaman içinde olduysa en kötü paranı geri alırsın ama can sıkıntısı hep. Yıllar sonra bile oyunu silinenler oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı