G2A'dan alınan Batman Arkham Knıght oynanabilir mi?

Bende aynı konuyu merak ediyorum fakat alıcam yine de. :D Birkaç arkadaşıma da sordum net bir cevap alamadım. Fakat oynayabilirsin denildi banada. Ben yarın oyunu g2a üzerinden alıcağım. Biraz beklerseniz yarın ben gelişmeleri bu konu altına yazabilirim.

Oyunu aldım. Sorunsuz bir şekilde aktif edebildim. Dilerseniz oyunu G2A ' dan alıp oynayabilirsiniz. İnternetim pek hızlı olmadığı için indirme fırsatım şuanlık olmayacak. Fakat oyun için depolama alanı ayırma işleminin çeğreği felan doldu sonra kendim kapattım. Yani oyun sorunsuz aktifleşip oynanabilecektir.
Aktif edip oynayabilirsiniz. Fakat oyun sorunlu haberiniz olsun. :D
Haklısınız oyunda bayağı bir optimizasyon sorunları varmış. Fakat artık dayanamadım her tarafta video, spoiler ve benzeri şeyler var. Aktifleştiğine dair resim ;
arkhamknight.png

Bir sıkıntı olmaz, zaten Ağustos ayında güncelleme gelecek şimdiden hazır et ki sonradan indirmekle uğraşmayasın. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı