G2'de 4.4 güncellemesi ile ne tür sorunlar çözülebilir?

4.4.2 çoktan çıktı arkadaşlar. Neden bekliyorsunuz acaba anlamadım. Pcye bağlayıp birkaç işlem yapmqk çok mu zor?
Zaten 4.4.2 yüklü ve kamerada bir takım sorunlar var.
Ben de 4.4.3 ve 4.4.4 sürümlerinin çıkıp çıkmayacağını, çıkarsa sorunların giderilip giderilemeyeceğini merak ediyorum.

Valla Nexus 5 kullaniyorum. Yeni bir guncelleme kurdu kamera falan degisti ama hala 4.4.2 yaziyor. Ufak bir sey herhalde sadece kamera arayuzu degismis.

Zaten 4.4.2 yüklü ve kamerada bir takım sorunlar var.
Ben de 4.4.3 ve 4.4.4 sürümlerinin çıkıp çıkmayacağını, çıkarsa sorunların giderilip giderilemeyeceğini merak ediyorum.

Daha Google Android'in yeni sürümü çıkmadan böyle bir soru sormak saçma değil mi sizce? Düzeltecekler ise stabilleştirip güncelleme vermeli LG. Gece kamera çekiminde kasma sorunu düzelmedi.

Peki 4.4.2 ile şarzın çok çabuk bittiği söyleniyor. Var mı böyle bir şey ?
8 derslik hunharca kullanımımda %30 civarı şarzım kalıyor. Rahatlıkla yetiyor ancak daha fazlasıni bekliyordum niyeyse.

Bazı kisilerde sarj sorunu var ama bende olmadı. Hala aynı gidiyor. Onun dısında tek gece kamerada kasma sorunu devam ediyor. Baskada bir sorunu yok. Baya hızlandı tel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı