G2G sitesi güvenilir mi?

grainn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyun satmam lazım dolarla, en uygun o siteyi gördüm. Kullanan var mı? Para çekimi nasıl oluyor, vergi meselesi falan var mı? Kimlik istiyor, başım belaya girmez değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
site türkiyede bulunan siteler gibi örnek olarak itemsatıştı galiba öyle sitelere benziyor ama büyük bir kullanıcı kitlesi var yani şöyle diyim bildiğim kadarıyla güvenli ve ortada aracı var gibi birşey yani baya kullananlarda var rahatlıkla kullanabilirsin bence.

Site Türkiye'de bulunan siteler gibi örnek olarak itemsatıştı galiba öyle sitelere benziyor ama büyük bir kullanıcı kitlesi var yani şöyle deyim bildiğim kadarıyla güvenli ve ortada aracı var gibi bir şey yani bayağı kullananlarda var rahatlıkla kullanabilirsin bence.

Peki vergi var mı paramı çekerken?

Bildiğim kadarıyla az bir miktar alıyor satan kişilerin yorumlarını geçen yıllarda okumuştum çünkü.

Ya alması sorun değil yarısını bile alsın isterse ama sıkıntı vergi ödemezsem ceza yer miyim yani kendi oto çekerse sorun yok zaten, bir de paramı hangi karta alabilirim?

Ya alması sorun değil yarısını bile alsın isterse ama sıkıntı vergi ödemezsem ceza yer miyim yani kendi oto çekerse sorun yok zaten, bir de paramı hangi karta alabilirim?
o kadarını bilmiyorum ama geçen yıl gördüğüm kişiler türkiyede satanlar paypala benzer türkiyede erişimi olan bir sanal kartla alıp kendi kartlarına atıyorlardı ama bunlarla çok uraşmak istemiyorsan türk sitelerinide önerebilirim hem daha kolay ve anlaşılır olur Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazar Yeri ve Epin Sitesi | İtemsatış örnek olarak burası ama siz yinede youtubeden izlemenizi öneririrm g2g de satış yapıcaksanız biraz karışık çünkü türkiyede olduğumuz için.

Geri
Yukarı