G300 Gaming Mouse Makro Problemi

Gamer343434

Hectopat
Daha fazla  
Beyler merhaba. Benim bir problemim var yardimci olursaniz cok memnun olurum. Oncelikle G 300'de makro yaptigimda calismiyor, nasil desem seri ates ediyor fakat asiri derece sekiyor. Videolarda baktim 2-3 gun kadar arastirdim X7'de olan koordinat sistemine benzer bi sistem varmis galiba. X ve Y eksenini hesaplayarak ekranin tam ortasini buluyor ve sekmeyi en aza indiriyor. Lakin ben bu konuda bir cozum bulamadim. Bilen goren varsa, yardimci olursa cok sevinirim. Simdiden tesekkur ederim arkadaslar, iyi forumlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardimci olacaksanız videoya bakabilirsiniz. Ayni model mouse demek ki oluyor ama bir turlu cozemedim, dedigim gibi 2-3 gun ugrastim yardiminizi esirgemeyin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşımda g402 vardı oda macro kullanıyordu fakat sadece 2ms arayla seri atış yapıyordu. Mesela CS:GO da Desert Eagle ile P90 gibi tarıyordu. Böyle bir macro mümkün mü acaba bilemiyorum zira online oyunlarda hile engeline takılabilir. Çünkü geri tepme olmayan bir silah ile şarjörü boşalttığınızda anında anlaşılır.

Hile engeline takilabilir deeiginiz digru fakat yukaride verdigim oyunda su anda herkesde var ban yiyenide girmedim ayrica bnde 2ms seklinde yapiyorum fakat seri atista problem olmazken tepmesi ayni sekilde oluyor videodaki arkadas comu bulmus ama paylasmiyor :)

Sahsen bende de var G300, istesem yaparim ama macroya sicak bakmiyorum. Yeri gelince aimbot gibi oluyor. Sizi mouse'u tepmenin ters yonune dogru cekmeye davet ediyorum. Daha isabetli atislar yapilabiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı