G300s bağlantısı kesiliyor

F.Baha

Centipat
Yer
Merkezefendi/Denizli
Mouse ile oyun oynarken ilk başta 5 dakikada bir gidip geliyor, sonra süre gittikçe kısalıyor. En sonunda durmadan gidip geliyor. İlk başta ses çıkmıyor, en son durmadan gitmeye başlayınca ses çıkmaya başlıyor(USB bağlantı sesi). Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Kabloda sıkıntı var gibi duruyor ya yeni kablo alıp değiştiriceksin ya da aletlerin varsa şu videodakileri yapacaksın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kabloda sıkıntı var gibi duruyor ya yeni kablo alıp değiştiriceksin ya da aletlerin varsa şu videodakileri yapacaksın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımlarınız için teşekkürler hocam aynı işlemi uyguladım yeni kablo sipariş ettim gelene kadar bu şekilde kullanacağım.

Türkiye'de bulamadım kabloyu yurt dışından alacağım. Şu an kullanmak için bu işlemleri yaptım. Eğer ki bildiğiniz site varsa yardımınızı alırım.
Hocam kablo sipariş ederken yanında g300s fare pedide satın alın çünkü vidalar fare pedinin altında ve söktükten sonra yapışkanlığı kaybolursa diye yedek bulunsun elinizde zaten ucuz birşey.

Geri
Yukarı