G300s garanti süresi bitmesine rağmen yeni model teslim almak

Anony

Hectopat
Logitech G300s farem 2018 tarihinde satın almıştım. Çift tıklama veya 10 kere tıklıyorsam 5 kere tıklama gibi sıkıntıları var. Garantisi bittiği için bana başka bir konudaki arkadaş başka bir model veya aynı modelin yenisinden teslim edilebileceğini duyurmuştu. Ne ve nasıl yapacağım bana yardımcı olursanız sevinirim. Çok cahilim bu konuda. Elimde fatura var ama kutusu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden aldınız ürünü?

Benim bir ara Logitech G332 kulaklığımın kullanıcı hatasından dolayı kablosu kopmuştu, Logitech desteğe iletişim kurup hiç ücret ödemeden yeni ürün temin ettim. Eskisini de geri kargolamamı istemediler, şu an iki tane G332 kulaklığım var. :D

Sizde şansınızı deneyin bence, bundan önce Logitech G102 faremin sorununu desteğe yazmıştım benden adres istemişlerdi G332 kulaklık için aldığım destekte olduğu gibi ama ben destekten vazgeçtiğim için cevap vermemiştim. Cevap verseydim büyük ihtimalle onun da yenisini gönderirlerdi. :D

Sizde şansınızı deneyin bence, bundan önce Logitech G102 faremin sorununu desteğe yazmıştım benden adres istemişlerdi G332 kulaklık için aldığım destekte olduğu gibi ama ben destekten vazgeçtiğim için cevap vermemiştim. Cevap verseydim büyük ihtimalle onun da yenisini gönderirlerdi. :D
Benim de Logitech G102 farem çift tıklamaya başladı. Ama 3-4 yıllık fare. Kutusu, faturası, garantisi hiçbir şeyi yok. Bu durumda destek vermezler herhalde.
Sizin farenin faturası ve kutusu duruyor muydu?

Benim de Logitech G102 farem çift tıklamaya başladı. Ama 3-4 yıllık fare. Kutusu, faturası, garantisi hiçbir şeyi yok. Bu durumda destek vermezler herhalde.
Sizin farenin faturası ve kutusu duruyor muydu?
Kutu değilde fatura duruyor
Benim bir ara Logitech G332 kulaklığımın kullanıcı hatasından dolayı kablosu kopmuştu, Logitech desteğe iletişim kurup hiç ücret ödemeden yeni ürün temin ettim. Eskisini de geri kargolamamı istemediler, şu an iki tane G332 kulaklığım var. :D

Nasıl yapacağım , ne diyeceğim hakkında bir bilgim yok. Bana bir yardımcı olun hiç bilgim yok @Exinie
.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı