G300s kablosu dolanıyor mu?

Aareynik

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, G300s almak istiyorum. Birçok video izledim ancak kablosu örgülü olmadığı için almaya korkuyorum açıkçası çünkü Rampage kulaklığım var; örgülü almayıp hata ettim ve çok sorun yaşadım örgülü olmadığı için. Acaba G300s kablosu birbirine dolanıyor mu? Bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

Ben kablosu örgüsüsüz mouse denediğimde masam tahta olduğu için çok sıkınta yaşadım kablo koptu yapıştırdım falan bayağı sıkıntılı ama masan iyi ise sıkıntı yok demektir.

Örgü kablo her zaman daha üstündür, kablosu kirlenecektir kolayca. Ek olarak kesinlikle G300s almayın.

Örgü kablo her zaman daha üstündür, kablosu kirlenecektir kolayca. Ek olarak kesinlikle G300s almayın.
ne önerirsin peki
Ben kablosu örgüsüsüz mouse denediğimde masam tahta olduğu için çok sıkınta yaşadım kablo koptu yapıştırdım falan bayağı sıkıntılı ama masan iyi ise sıkıntı yok demektir.
peki g300s önerir misin

Bunun kablosu örgüsüz.

A4 TECH Bloody V9MA UC3&4 4000CPI Optik Gaming Mouse Siyah bunu önerir misin peki

Ben G300s kullandım. Aldığın günden 2 yıl boyunca rahat kullanırsın fakat 2 yıl sonra çift tıklama ve tıklamama olayları çok fazla oluyor hele benim gibi LoL oynayan biriysen kafayı yiyorsun oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı