G300S Makro Olmuyor

mastergame53

Hectopat
Yer
Beyoğlu , İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Faremi sipariş ettim, dün elime ulaştı. Logitech'in CS:GO için oluşturduğu profili kullanıyorum. Ama tuşlar çalışmıyor. Varsayılan profilde ise bütün tuşları test ettim çalışıyor. Çözümü nedir? Sanırım oyunu algılayamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech Gaming Software 8.58.183 adlı driveri indirirseniz çalışacaktır logitech in yeni driverlarında çalışmıyor makrolar bendede g300s var ondan biliyorum :)

Oyun için farklı profil oluşturma o zaman. Varsayılan profile sağ tıkla kalıcı yapa ve varsayılan yapa tik at. Oyun içinde çalışacaktır.
*Bhop yapabilmek için space spam yapıyorsan hiç uğraşma bile. Bir işe yaradığı yok :D

Oyun için farklı profil oluşturma o zaman. Varsayılan profile sağ tıkla kalıcı yapa ve varsayılan yapa tik at. Oyun içinde çalışacaktır.
*Bhop yapabilmek için space spam yapıyorsan hiç uğraşma bile. Bir işe yaradığı yok :D
Dediklerini denedim ama bırak oyunu normal Windows'ta bile işe yaramadı.

Dediklerini denedim ama bırak oyunu normal Windows'ta bile işe yaramadı.
Edit: Dahili bellek seçince oluyor oyunda da, ama bilgisayar üzerinde depolanmış profillerden yapınca olmuyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı