G300S masaya vurduktan sonra algılamıyor

Mr-Fakoo

Decapat
G300S mouse oyunda sinirlenince masaya sert bir şekilde vurdum ve ışıkları gitti parçalarına ayırdığımda güç soketini takıyorum 5-10 saniye ışık yanıyor sönüyor gücü çıkartıp takıyorum yine aynı şekilde gelip gidiyor, şu anda mouse kullanamıyorum daha once yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse bozulmuş. Eğer garantisi var ise Logitech desteğe yaz. Sana yeni mouse gönderirler. Yere düştü filan de. Video isteyecekler sonra yenisi verirler. Bana 2 kere yeni ürün gönderdiler. G103 yerini G213 klavye ve G300S mouse. Umarım bir daha vurmassın.

Tek tek cevaplayamıyorum ama genel olarak yazayım, garantisi biteli uzun zaman oldu 1 ay once yine aynı sorun olmuştu vurunca düzelmişti arada bir gidiyordu ama onlarda kendisi geliyordu şu anda güç takılı iken sensörün bacaklarına kısa devre yapınca ışığı yanıyor ama bilgisayar okumadı doğru bacakları bulursam eskisi gibi çalışacaktır, Teşekkürler.
Son gelişme olarak-> kısa devre yaparken LED'lerden birisi yandı kırmızı ışık tam randımanlı çalışmamakta, biraz basket oynama sonrasında başka bilgisayar taktım ve çalıştı sonrasında kendi bilgisayarıma geri taktım şu anda çalışmakta. Geçici olarak bunu kullanıyorum en yakın zamanda uygun bir mouse alınacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı