G305 alınır mı?

2. Elleri 1300-1400tl fiyatında bir sorun olur mu param güvende ile alınsa?
Param güvende ile herhangi bir sorun çıkmıyor, ürün elinize geçtikten sonra 2 gün içinde onaylama şansınız var zaten herhangi bir sorun gözükürse veya dolandırılma gibi bir işlem denenirse bir sorun oluşmaz.

Param güvende ile herhangi bir sorun çıkmıyor, ürün elinize geçtikten sonra 2 gün içinde onaylama şansınız var zaten herhangi bir sorun gözükürse veya dolandırılma gibi bir işlem denenirse bir sorun oluşmaz.
2. El mouse da dikkat edilmesi gereken bir şey var mı mouseun özellikleri vs. ile ilgili?

Hocam o 2024'e ertelendi.
Ciddi misiniz?

Superlight'ın 2. elini almayı düşünüyorum fakat denemek için alıp 14 gün içinde iade etmeyi düşünüyorum ama mouse da kutuyu açtıktan sonra iade alan bir yer görmedim.

Sizin bildiğiniz 14 gün içinde mouse satıp iade alan bir yer var mı?

Superlight'ın 2. elini almayı düşünüyorum fakat denemek için alıp 14 gün içinde iade etmeyi düşünüyorum ama mouse da kutuyu açtıktan sonra iade alan bir yer görmedim.

Sizin bildiğiniz 14 gün içinde mouse satıp iade alan bir yer var mı?
Hepsiburada ve Amazon gibi yerler bu tür durumları sorun etmiyor, hatta Amazon'un sunduğu iade süresi toplam 1 ay.

O zaman hepsiburada'dan 2700 TL'ye superlight alıp 13 gün sonra iade ediyorum.
Hocam satıcının da Hepsiburada veya bilindik bir firma olmasına dikkat edin, ben başka satıcılardan ürün almıyorum bilindik firmalar dışında (Zoccoshop, GameGaraj vs). Ayrıca 2700TL'ye Superlight almak çok mantıksız, Viper V2 Pro alsanız daha mantıklı

Hocam satıcının da Hepsiburada veya bilindik bir firma olmasına dikkat edin, ben başka satıcılardan ürün almıyorum bilindik firmalar dışında (Zoccoshop, GameGaraj vs). Ayrıca 2700TL'ye Superlight almak çok mantıksız, Viper V2 Pro alsanız daha mantıklı
İade edeceğim için para sorun değil bence.

Geri
Yukarı