G305 için pil önerisi

ömürleri ne kadar gidiyor?

Ben bu pili kullaniyorum. Uzun ömürlü ve dayanikli. G305 zaten cok pil tüketen bir fare degil. 1 kere doldurdugunuz zaman aylarca kullanabiliyorsunuz. Pilin bu kadar pahali olmasina da gerek yok. Ortalama 2300 mAh bir pil alin yeterli.

fakat kablosuzun rahatlığını istiyorum.

Kablosuz olmasinin herhangi bir dezavantaji bulunmuyor. Performans modunda hicbir sekilde gecikme hissetmeniz mümkün degil. Tabii ürünün agirligi ve tutus seklinize göre nihai karari vermeniz gerekiyor. Bir magazada deneme imkaniniz varsa önce gidip bir deneyin derim.

Ben bu pili kullanıyorum. Uzun ömürlü ve dayanikli. G305 zaten cok pil tüketen bir fare degil. 1 kere doldurdugunuz zaman aylarca kullanabiliyorsunuz. Pilin bu kadar pahali olmasina da gerek yok. Ortalama 2300 mAh bir pil alin yeterli.

Kablosuz olmasinin herhangi bir dezavantaji bulunmuyor. Performans modunda hiçbir sekilde gecikme hissetmeniz mümkün degil. Tabii ürünün agirligi ve tutus seklinize göre nihai karari vermeniz gerekiyor. Bir magazada deneme imkaniniz varsa önce gidip bir deneyin derim.

Elimde MM711 var Cooler Master'in ve boy olarak aynılar, Cooler Master malzeme kalitesinden kaybediyor benim için.

Ben bu pili kullanıyorum. Uzun ömürlü ve dayanikli. G305 zaten cok pil tüketen bir fare degil. 1 kere doldurdugunuz zaman aylarca kullanabiliyorsunuz. Pilin bu kadar pahali olmasina da gerek yok. Ortalama 2300 mAh bir pil alin yeterli.

Kablosuz olmasinin herhangi bir dezavantaji bulunmuyor. Performans modunda hiçbir sekilde gecikme hissetmeniz mümkün degil. Tabii ürünün agirligi ve tutus seklinize göre nihai karari vermeniz gerekiyor. Bir magazada deneme imkaniniz varsa önce gidip bir deneyin derim.

Teşekkürler.

G305 için şarj edilebilir pil arıyorum, ömürleri ne kadar gidiyor?
Duracell'in şarjlı pilini kullanıyorum. Önerimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı