G305 lightspeed için şarj edilebilir, lityum, AAA pil önerisi

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
Daha fazla  
Meslek
IT Engineering student.
Merhabalar, konu zaten başlıkta yazıyor.
Şarj edilebilir olması şart.
AAA olması şart.
Lityum istememin sebebi en hafif pil çeşidi olması. Alkali piller çok ağır ve G305'i modifiye edeceğim. Bu yüzden pil kısmından da ağırlık kaybetmek istiyorum.

Merhabalar, konu zaten başlıkta yazıyor.
Şarj edilebilir olması şart.
AAA olması şart.
Lityum istememin sebebi en hafif pil çeşidi olması. Alkali piller çok ağır ve G305'i modifiye edeceğim. Bu yüzden pil kısmından da ağırlık kaybetmek istiyorum.
Bence pil konusunda Duracell'den şaşmayın. AAA 900mAh pilleri gayet uzun ömürlü tavsiye ederim.

AAA Lithium olarak Varta'dan uzak durun bence aynı mouse ben de kullanıyorum. Energizer pilleri 3 ay civarında gidiyorken Varta 1-1.5 ayda bitti. Bir de şimdi okudum şarj edilebilir demişsiniz ama lityum piller şarj edilmiyor maalesef. Ni-mh piller almalısınız şarj edilmesi için fakat o piller de alkalinden daha ağır.

Bir de merak ettiğim AAA pil kullanabilmek için alüminyum folyoyla mı destekleyeceksiniz? Eğer öyle yapıyorsanız ben de öyle kullanıyordum CS'de anlık hareketlerde bazen kopmalar olabiliyor. Belki de ben düzgün folyo geçiremediğim içindir 🤣. Şimdilik AA alkalin pille kullanıyorum.

Bence pil konusunda Duracell'den şaşmayın. AAA 900mAh pilleri gayet uzun ömürlü tavsiye ederim.
Bakalım hocam şarj edilemez alırsam Energizer alırım.
AAA Lithium olarak Varta'dan uzak durun bence aynı mouse ben de kullanıyorum. Energizer pilleri 3 ay civarında gidiyorken Varta 1-1.5 ayda bitti. Bir de şimdi okudum şarj edilebilir demişsiniz ama lityum piller şarj edilmiyor maalesef. Ni-mh piller almalısınız şarj edilmesi için fakat o piller de alkalinden daha ağır.

Bir de merak ettiğim AAA pil kullanabilmek için alüminyum folyoyla mı destekleyeceksiniz? Eğer öyle yapıyorsanız ben de öyle kullanıyordum CS'de anlık hareketlerde bazen kopmalar olabiliyor. Belki de ben düzgün folyo geçiremediğim içindir 🤣. Şimdilik AA alkalin pille kullanıyorum.
Valla hocam benim de kafam karıştı.
Buna bakıyordum en son.
Şarj edilemez alırsam:Energizer E92 Ultimate Lityum AAA İnce Kalem Pil 2'li Paket | Pilsitesi.com
Şarj edilebilir almak istiyorum ama en hafifini bulmam lazım. 2 Ayda bir 55TL vermek istemiyorum.
Evet folyoyla destekleyeceğim.
Şarj edilebilir olarak bunu buldum fakat ağırlık yazmıyor hiçbir yerde:Energizer Extreme AAA 800mAh Şarj Edilebilir Kalem Pil | Pilsitesi.com

Şarj edilebilir Ni-mh pil kullanacağınıza direkt lityum da takabilirsiniz, zaten AAA olanı en az 3 ay idare ediyor. AA olanı ondan da uzun süre idare edecektir.

AAA kullanırsanız nasıl uyumlu hale getireceksiniz acaba dediğiniz 3D Honeycomb batarya kapağı nedir?

Şarj edilebilir Ni-mh pil kullanacağınıza direkt lityum da takabilirsiniz, zaten AAA olanı en az 3 ay idare ediyor. AA olanı ondan da uzun süre idare edecektir.

AAA kullanırsanız nasıl uyumlu hale getireceksiniz acaba dediğiniz 3D Honeycomb batarya kapağı nedir?
3 ay gideceğini sanmıyorum hocam ya lityum alırsam Energizer olanı alırım.
AA pil almayacağım, ağırlık azaltmam şart.
G305 (G304) honeycomb battery cover by p1r4nh44444 aşağı yukarı 3-4gr kazandırıyor.

Gidiyor hocam, mouse’u yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 2 adet Energizer Lithium AAA pil 6 ay yetti.

Anladım bunu ben de görmüştüm, sanırım 3D yazıcınız var çok mantıklı öyleyse.

Gidiyor hocam, mouse’u yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 2 adet Energizer Lithium AAA pil 6 ay yetti.

Anladım bunu ben de görmüştüm, sanırım 3D yazıcınız var çok mantıklı öyleyse.
Bi arkadaşta var en kötü birisini bulup bastırırım hocam zaten ufak bir parça.
Ek olarak grip bandı gibi bir şeyler de düşünüyorum tutuşu artırmak için.
Eskiden G102 kullanıyordum eğer aynı yüzeye sahipse elimden çok kayar g305.

Yeni konular

Geri
Yukarı