G305 Sağ Tığ Çalışmamasından Dolayı Garantiye Verildiğinde Tamir Edilir mi?

Glox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech G305 k/da lightspeed kullanıcısıyım ve sağ tık çalışmamaya başladı. Örnek verecek olursam 5 kere sağ tıka basıyorum. Sadece 1 seferinde düzgün algılıyor. FPS ve MOBA türü oyunlar oynadığım için hiçbir oyunu düzgün bir şekilde oynayamamaya başladım. Ürünün garantisi devam ediyor mu tam bilmiyorum fakat kutusu ve garanti belgesi ilk günkü gibi duruyor. Logitech'e yollasam değişim veya tamir işlemi yaparlar mı?

Arkadaşlar Logitech G305 k/da lightspeed kullanıcısıyım ve sağ tık çalışmamaya başladı. Örnek verecek olursam 5 kere sağ tıka basıyorum. Sadece 1 seferinde düzgün algılıyor. FPS ve MOBA türü oyunlar oynadığım için hiçbir oyunu düzgün bir şekilde oynayamamaya başladım. Ürünün garantisi devam ediyor mu tam bilmiyorum fakat kutusu ve garanti belgesi ilk günkü gibi duruyor. Logitech'e yollasam değişim veya tamir işlemi yaparlar mı?
Mouseyi ne zaman aldınız hocam?

Mouseyi ne zaman aldınız hocam?

Hocam yaklaşık 1 yıl oldu tahminimce garantisi devam ediyor kutusu ve garanti belgesi olduğu gibi durmakta fakat ürünü nereden aldığımı hatırlayamadığım için faturasını bulamıyorum. Kendi hesabımdan almamışım sanırsam yarın aile üyelerimin hesaplarını kontrol edip faturasını bulacağım canlı destekten yardım aldım faturayı bulabilirsem daha iyi olacağını söylediler.

Garanti kapsamı hala geçerliyse ya tamir yapmaya çalışırlar ya da yeni bir muadil modelini veya daha üst modelini yollarlar. Genellikle sıfır yeni gönderiyorlar diye biliyorum.

Logitech desteği mesai saatleri içerisinde arayın. Sizden ürün ile ilgili bir kaç bilgi isterler sonrasında büyük ihtimalle yeni ürün yollarlar.

Global desteğe İngilizce mail atın yenisini kargolarlar yüksek ihtimal ile.

Logitech hiç kasmaz direkt değiştirir. Benim garantim olmamasına rağmen kulaklığın ses kartını kaybettiğimde yeni ses kartı yolladılar. Klavyem arızalı çıktı eskisini istemeden yenisini verdiler. Türk desteğinden verim alamazsanız global desteğe yazın. Yeni ürün yollarlar. Bu işi süistimal ettiğiniz anlaşılırsa kara listeye alınırsınız yalnız dikkat edin.

Değiştirirler, klavyemin cmd tuşu silinmeye başladığı için garantiye verdim komple klavyeyi değiştirip gönderdiler. Logitech adamdır 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı