G31M-ES2L anakarta Mac OS X Mountain Lion 10.8.2 Kurarsam Sorun Olur Mu?

Mert Karaca

Hectopat
Uzun uzun düşündükten sonra Hackintosh yapmaya karar verdim fakat Mac OS X Mountain Lion 10.8.2 sürümünü G31M-ES2L Gigabyte anakartımla kurmaya başlarsam sıkıntı yaşar mıyım? Virtual Box ile sorunsuz kurmuştum.

Merhaba aynı karta ben bu hafta kurdum. Önce iAtkos ML2 ile kurulum yaptım. Kurulumdan sonra App Store'a yeni üyelik kaydımı yapıp, 10.8.5 ML'yi satın aldım. Ayrıca yazılım güncellemeden 10.8.5'e sorunsuz güncelledim. Ekran kartım ATI 5450 olduğu için ayar yapmadan kurduğum için 3. denememde ancak başarabildim. Ayarları yapınca kuruldu. Kurulum sonrası ATI kextlerini bilgisayarıma indirip kurdum. Kartım şuan tanındı ve çözünürlüğü otomatik ayarladı.
Şu anda Launchpad dışında hepsi sorunsuz çalışıyor. Birtek onu düzeltemedim. Launchpad ikonuna tıklayınca açılması uzun sürüyor nedense.
Tecrübelrimi isteyen olursa paylaşabilirim. Launchpad konusunda da yardım bekliyorum. Selamlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı