G31T-M7 anakarta uygun ekran kartı

Ozzyy123

Kilopat
Arkadaşlar bu aralar ekran kartım sapıttı bi tuhaflaştı zaten 5 senelik bir pc kullanıyorum yaz tatilinde tamamen yenileyeceğim ama şimdilik beni idare edecek bir ekran kartına ihtiyacım var.

• Şu an ki ekran kartım Hd2400 :D
  • işlemcim e5200 2.50 ghz
  • 4gb ram
  • anakartım G31T-M7
  • Psu kaçlık bilmiorum ama o çok sorun değil.

Aslında ben şunu almayı düşünüyorum ama siz ne dersiniz öğrenmek isterim.

VATAN COMPUTER - ASUS - GT630 GDDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

Psu bilgilerin olmadan kimse sana bir şey öneremez burada. Psu'nun kaldırabileceği bir ekran kartı önermek durumundayız yoksa hiçbir işe yaramaz kart.

Gt630? Malesef o kartı alırsan hata yaparsın.
VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD7850 PCS+ GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart
Hafta Sonu %25 indirimle 450TL yapıyor.
Çok iyi bir ekran kartıdır.
Tabi ben oyun oynayacağını göz önünde bulundurarak söylüyorum.
Bu şartlarda PSU da en az 500W olmalı.

- - - Güncellendi - - -

Bu arada idare edecek ekran kartı demişsin. Ne yapacaksın pc ile çoğunlukta? Onu açıklarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Ben daha ileriye yönelik yorum yaptım. Fazla olmuş olabilir.

Gt630? Malesef o kartı alırsan jata yaparsın.
VATAN COMPUTER - POWERCOLOR - HD7850 PCS+ GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart
Hafta Sonu %25 indirimle 450TL yapıyor.
Çok iyi bir ekran kartıdır.
Tabi ben oyun oynayacağını göz önünde bulundurarak söylüyorum.
Bu şartlarda PSU da en az 500W olmalı.

Ben zaten idare edicek bi ekran kartı alacağım diye yazdım. Sadece idare için 450 biraz fazla. Yazın R9 290x ya da gtx780 gibi modeller almayı düşünüyorum o yüzden beni yaza kadar götürücek pahalı olmayan şöyle 200 tl ye kadar bir kart bakıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Ben oyun oynuyorum genelde sörf film izle ama tabi oyun oynarım genelde :D

Ben zaten idare edicek bi ekran kartı alacağım diye yazdım. Sadece idare için 450 biraz fazla. Yazın R9 290x ya da gtx780 gibi modeller almayı düşünüyorum o yüzden beni yaza kadar götürücek pahalı olmayan şöyle 200 tl ye kadar bir kart bakıyorum.
1. si Gtx 780 veya diğer muadili kartlar o sisteme fazla gelir. Sistemi komple yenilemeni tavsiye ederim.
2. si İdare edecek diyorsun da film mi izleyeceksin, oyun mu oynayacaksın, internette mi dolaşacaksın. Bunlar da önemli.
3. sü idare için bile olsa Gtx 630 eski ve kötü bir kart.
Daha ayrıntılı bilgi verirsen, daha isabetli yorumlar alabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Ben oyun oynuyorum genelde sörf film izle ama tabi oyun oynarım genelde :D

200 tl'ye 8 ay kullanmak için ekran kartı almak demek o paranın çöpe gitmesi demek. Tavsiyem, eğer imkanın varsa iyi bir ekran kartı al ve kullan. Yazın yeni pc topladığında bu ekran kartını onun içine takarsın ve kullanırsın.

En üstte yaz tatilinde tüm sistemi yenileyeceğimi yazdım zaten. Şu an oyun oynuyorum oyun için bi ekran kartı arıyorum ama 200 tl yi geçmeyecek beni yazın olacak sistem yenilemeye götürecek kadar bir kart.

200 tl'ye 8 ay kullanmak için ekran kartı almak demek o paranın çöpe gitmesi demek. Tavsiyem, eğer imkanın varsa iyi bir ekran kartı al ve kullan. Yazın yeni pc topladığında bu ekran kartını onun içine takarsın ve kullanırsın.
200 TL ye alacağı ekran kartının 8 ay sonra çöpe gitmesi mi? :)
200 TL ekran kartı için çok yüksek bir meblağ değildir. 200 TL ye ekran kartını alır. 8 ay sonra burada 2. el satar. Bir sorun çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı