G31TM-P21 için İşlemci Önerisi

Peki bu işlemciye uygun bir Ekran kartı önerin nedir?
Öncelikle işlemciyi alıp overclock performansını ölçmen gerek. Elinde ekran kartı muhtemelen vardır. İşlemcinin çıkacağı değerlere göre GTX 1050 veya GTX 1050Ti alabilirsin.
Yalnız şöyle bir sıkıntı da var. Elindeki anakart maksimum 4 GB bellek desteği veriyor. Pahalı ekran kartı almaya değer mi? Tartışılır.

Öncelikle işlemciyi alıp overclock performansını ölçmen gerek. Elinde ekran kartı muhtemelen vardır. İşlemcinin çıkacağı değerlere göre GTX 1050 veya GTX 1050Ti alabilirsin.
Yalnız şöyle bir sıkıntı da var. Elindeki anakart maksimum 4 GB bellek desteği veriyor. Pahalı ekran kartı almaya değer mi? Tartışılır.
1050 VE 1050Tİ için bütçem olduğunu sanmıyorum daha uygun fiyatlı bir ekran kartı önerin var mı?
Gtx 1050 modeline bakabilirsin
Daha uygun fiyatlı bir ekran kartı önerin var mı?

E5450 almanı önermem. Ne de olsa G31 çipsete sahipsin ve overclock yapamayacaksın. O yüzden soketinin desteklediği en iyi işlemci X5470. Şuan kendim de kullanıyorum ve RX 580 ile oynadığım oyunlarda ultrada darboğaz olmuyor. Ekran kartı için bütçeni belirtirsen onu da öneririm.

E5450 almanı önermem. Ne de olsa G31 çipsete sahipsin ve overclock yapamayacaksın. O yüzden soketinin desteklediği en iyi işlemci X5470. Şuan kendim de kullanıyorum ve RX 580 ile oynadığım oyunlarda ultrada darboğaz olmuyor. Ekran kartı için bütçeni belirtirsen onu da öneririm.
500-600 tl gibi bir bütçem var
Fakat X5470 stoklardan kaldırılmış yeni kontrol ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı