G3250, GT710 ekran kartına yetmiyor

Mustafa Vandal

Picopat
Daha fazla  
Herkese selam. Bende eskiden Pentium G3250 ve NVIDIA GT710 vardı ve ikisi uyumlu çalışıyordu.
Ben bu ekran kartı Valorant oynamaya yetmemeye başlayınca 2-3 ay önce foruma sorup GT1030 aldım (yeter dediler).
Fakat bugün biraz araştırdım ve YouTube'da insanlar Pentium G4560 ile yüksek FPS alabiliyor. Ben yüksek FPS almayı bırak drop yiyorum bana ekran kartını al yeter dediler ama benim işlemcim sanırım yetmiyor. Ne yapacağım?

Herkese selam. Bende eskiden Pentium G3250 ve NVIDIA GT710 vardı ve ikisi uyumlu çalışıyordu.
Ben bu ekran kartı Valorant oynamaya yetmemeye başlayınca 2-3 ay önce foruma sorup GT1030 aldım (yeter dediler).
Fakat bugün biraz araştırdım ve YouTube'da insanlar Pentium G4560 ile yüksek FPS alabiliyor. Ben yüksek FPS almayı bırak drop yiyorum bana ekran kartını al yeter dediler ama benim işlemcim sanırım yetmiyor. Ne yapacağım?
Ayarları yükseltin. İşlemci çok zorlanıp tıkanıyor.

Ayarları yükseltin, yüksekse yeterince çözünürlüğü yükseltmeyi deneyin (İnternette bazı programlar var 1080P monitörün olsa bile ekran kartının 2K görüntü işlemesini sağlayabilirsin)

Hocam GT 1030 almak mantıklı değilmiş bana göre ama işlemci değiştirin ya da ayarları yükseltebilirisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı