G3258 mi ? G3420 mi ?

g3258 mi ? g3420 mi ?

• g3258

Oy: 7 70,0%
  • g3420

Oy: 3 30,0%

• Oy verenlerin toplamı
    10

advısory

Hectopat
Arkadaşlar g3258 ile ilgili çok fazla olumlu yorum ve tavsiyeler var, fakat g3420 hakkında çok fazla bilgi bulamadım. G3420, g3258 e göre 20-30 tl gibi ucuz, neden ucuz ? aralarındaki farkı bilgisi olan varsa paylaşabilir.

G3258 intelin 20.yılı için çıkardığı çarpan klidi açık olan bir işlemcidir. G3258 i overclock yaparak hızını 4.6 ghz e çıkartabilirsin fakat diğerinin çarpan kilidi açık değil.

G3258 intelin 20.yılı için çıkardığı çarpan klidi açık olan bir işlemcidir. G3258 i overclock yaparak hızını 4.6 ghz e çıkartabilirsin fakat diğerinin çarpan kilidi açık değil.
Bu bilgiler heryerde yazıyor, ama g3420 diğeribe göre daha yeni bir işlemciymiş, aralarında başka ne farklar var onu merak ediyorum.

G3258 20. yıla özel üretilmiş bir işlemcidir. Çarpan kilidi açıktır. Overclock desteği vardır. 3.2 GHz olarak gelen işlemciyi 4.5 GHz gibi değerlere çıkartmak mümkündür.
Bir F/P işlemcisidir. Yani normal bir pentium değildir. Uygun fiyatlı oyun bilgisayarı toplama rehberinden daha çok bilgi edinebilirsiniz.
Bkz:
1.bölüm :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.bölüm :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternet kafe için almayı planlıyorum, o.c siz kullanırım büyük bir ihtimal, ama normal stabil olarak kullanırım.
Bursa'da bir abimiz H81 m Plus ve g3258 iklisini kullanarak 6 makine topladı kafesi için.Recep abinin videodaki sisteme çok yakın. Bence g3258 al videodan faydalan.Çok daha iyi performans elde edersin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı