G3258 nasıldır?

• Konuyu başlatan ECM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 510

ECM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar G3258 kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Misal YouTube 60 FPS videolar hakkında. Şimdiden okuyan herkes için teşekkürler.

Soket yapısı aynı değil fakat çift çekirdek işlemci kullanacaksanız ve işinize yarayacaksa kargo ücretini ödemeniz karşılığında eski Pentium Dual Core E-5400 işlemcimi ücretsiz olarak göndereyim size. Yine de çift çekirdek çift izlek bir işlemci kullanmamanız daha iyi olacaktır muhtemelen.

Kardeş rica etsem izlediğin bir videoyu bana göstersen, bende izlesem. Kıyaslama yapardık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Banım vardı mesaj atamadım kusura bakma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da 2K 60 FPS.

Kardeş ben attığın 60 FPS videoyu 1080p de izledim ve tam 1 dakikada 71 kare düşmesi oldu sende eğer müsaitsen aynı videoyu 1dakika izleyip istatistikleri ekran görüntüsü alıp atabilir misin? Ekran Görüntüsü (8).png

Kardeş ben attığın 60 FPS videoyu 1080p de izledim ve tam 1 dakikada 71 kare düşmesi oldu sende eğer müsaitsen aynı videoyu 1dakika izleyip istatistikleri ekran görüntüsü alıp atabilir misin?Eki Görüntüle 998971
Hocam ne yaptınız nedir durum?
Bu arada sizin mesajlarınıza baktım sizin bu sistemde donma mı var oyunlarda vs. tam sorunun nedir ben 6 yıldır kullanıyorum şu ana kadar sorunum olmadı.
@ECM hocam ne yaptınız? Durum nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    142,5 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı