G3258, RX 580 ile mining yapılması için uygun mu?

Shadowmourne

Hectopat
Daha fazla  
G3258 ve H81 Plus anakart üzerinde 8 GB RAM'im bulunuyor. Sizce mining için darboğaz sıkıntısı yaşar mıyım?

MSI RX580 GAMING X 8G 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 ekran kartı almayı düşünüyordum ve tam almak için vatana gitmiştim. Tam kasaya giderken sorma ihtiyacı hissettim. Bir darboğaz, uyumluluk sorun yaşar mıyım diye sordum temsilciye. Temsilci doğal olarak ne için kullanacaksın dedi. Ben de mining için kullanacağımı söyleyemedim. Garanti ile ilgili bir sıkıntı yaşamamak için oyun oynayacağımı ilettim ve bana darboğaz sorunu yaşayacağımı söyledi. Ben de alışverişten vazgeçtim.

Sonuçta bir FPS işlemi oluşmayacak, fikirlerinizi alabilir miyim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU miningte sadece ekran kartları yükte çalışır. İşlemcinin güçlü veya güçsüz olması önemli değil.
Satış temsilcisine veya üreticiye mining yapacağınızı bildirmek herhangi bir sorun teşkil etmez. "Sadece oyun içindir!" diye bir kural yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı