G3258 YouTube 60FPS için yeterli mi?

• Konuyu başlatan ECM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 704

ECM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'da 60 FPS videolarda takılmalar sık oluyor. Bu normal mi sizce?
  • G3258.
  • GT730.
  • 4 GB RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki mesajımda "h264ify" eklentisini ekleyin demiştim, video izlerken sistem rahatlıyor gereksiz codecler kullanılmıyor buda kasmanın önüne geçiyor.
Şu an 18" monitör yok, 18.5" monitör olarak varsayıyorum 1366x768 doğru. Ekran kartı sürücünüzü kontrol ettiniz mi?
Bunun çözünürlük ile veya monitör ile alakası yok.

Önceki mesajımda "h264ify" eklentisini ekleyin demiştim, video izlerken sistem rahatlıyor gereksiz codecler kullanılmıyor bu da kasmanın önüne geçiyor.

Bunun çözünürlük ile veya monitör ile alakası yok.

Monitörümde gayet akıcı şekilde oynattığım 1080p YouTube videosunu TV'ye bağlayıp denediğimde aşırı şekilde takılmalar oluyordu. Ekran kartım yetiştirmiyordur diye değiştirmiştim, düzelmişti. Kesinlikle monitör ve TV arasında fark var. Sistem monitöre kolayca veri gönderip alabiliyorken TV'nin büyüklüğünden dolayı verilerde gecikme veya zorlanmalar olabiliyor.

Monitörümde gayet akıcı şekilde oynattığım 1080p YouTube videosunu TV'ye bağlayıp denediğimde aşırı şekilde takılmalar oluyordu. Ekran kartım yetiştirmiyordur diye değiştirmiştim, düzelmişti. Kesinlikle monitör ve TV arasında fark var. Sistem monitöre kolayca veri gönderip alabiliyorken TV'nin büyüklüğünden dolayı verilerde gecikme veya zorlanmalar olabiliyor.
Bende ve kız arkadaşımda öyle bir problem olmadı, 1366X TV'de ve 1080 TV'ye bağlayıp çatır çatır youtube videosu ve film izlemiştik. Neden olsun ki olması da mantıksız geliyor.
Senin cihazında bir problem olduğunu düşünüyorum fakat problemin ne olduğunu bilmediğim için bir şey de diyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı