G3258 YouTube 60FPS için yeterli mi?

• Konuyu başlatan ECM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 703
Bir ara bu işlemciyi kullandım 5-6 sene önceydi, kendi içindeki Intel HD Grafik'le bile HD 60 FPS videoları izliyordum, bu sistemde başka bir sorun var, bence RAM yetersiz geliyor olabilir.

Peki ne yapmam lazım sorun ne bilmiyorum bu arada diskdeki videoları rahatlıkla izleyebiliyorum.
G3258.
R7 250.
12 GB RAM.
Sıkıntısız açıyor 1080p 60 FPS hatta 2K 60 FPS bile açıyor 4K da drop giriyor.
Ekran Görüntüsü (3).png

Son düzenleme:
Peki ne yapmam lazım sorun ne bilmiyorum bu arada diskdeki videoları rahatlıkla izleyebiliyorum.

Eki Görüntüle 984269

Hocam video açıkken ve drop yerken görev yöneticisinin performans sekmesinden bir ekran görüntüsü atarsan sorununa büyük ihtimalle çözüm buluruz.

Hocam video açıkken ve drop olurken bu ekran görüntüsünü alacaksın, şu an arka planda video açık değil gibi görünüyor, eğer açıksa bir sorun olmaması gerekir çünkü kaynak kullanımı çok düşük seviyede bu ekran görüntüsünde. CPU ve GPU kullanımı çok düşük sistemi yorar bir şey yok.

Hocam video açıkken ve drop olurken bu ekran görüntüsünü alacaksın, şu an arka planda video açık değil gibi görünüyor, eğer açıksa bir sorun olmaması gerekir çünkü kaynak kullanımı çok düşük seviyede bu ekran görüntüsünde. CPU ve GPU kullanımı çok düşük sistemi yorar bir şey yok.
Bu arada overclock yok.
Ekran Görüntüsü (7).png

Bu da 4K 60 FPS.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    445,2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Geri
Yukarı