G3260-GT 210 sistemde CSGO takılma sorunu

İşletim sistemi
Windows 8.1

Kartel

Decapat
Daha fazla  
Agalar merhaba, sistem şu şekilde.
Anakart: ASUS H81M-K
Ekran kartı: GT210 1 GB.
RAM: 4 GB.
İşlemci: Intel Pentium G3260.
Bu sistemle önceden CS'de 20-30 FPS alıyordum sonra FPS arttırma kararı aldım YouTube'den Unlost'un FPS Boost videosunu izledim bir daha oyuna girdiğimde biraz oynadıktan sonra bilgisayar bir anda gitti ekran kaldı ama hiçbir şey yapamadım Alt Tab falan hepsi boş ancak kasanın düğmesine basarak kapatabildim bir seferlik bir şey zannettim ama ne zaman girsem aynısı oluyor çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşleminin içinde ki grafik yongası gt210 ekran kartından daha güçlü. Ekran kartını söksen daha iyi performans alırsın :D
Donmaya çözüm önerim, yaptığın işlemleri sırasıyla geri al.

Son düzenleme:
Ekran kartı bırak beni diyor, sanırım çözüm belli. Yazılımsal çözümler sadece günü kurtarır bu vakitten sonra.

Agalar merhaba, sistem şu şekilde.
Anakart: ASUS H81M-K
Ekran kartı: GT210 1 GB.
RAM: 4 GB.
İşlemci: Intel Pentium G3260.
Bu sistemle önceden CS'de 20-30 FPS alıyordum sonra FPS arttırma kararı aldım YouTube'den Unlost'un FPS Boost videosunu izledim bir daha oyuna girdiğimde biraz oynadıktan sonra bilgisayar bir anda gitti ekran kaldı ama hiçbir şey yapamadım Alt Tab falan hepsi boş ancak kasanın düğmesine basarak kapatabildim bir seferlik bir şey zannettim ama ne zaman girsem aynısı oluyor çözümü nedir?
Ekran kartını sök işlemcinin ekran kartı daha iyi :D
Çözüm olarak tek seçenek format veya yaptığın işlemleri geri almak.

Reis dalgasına mı dedin?
Evet ciddiyiz, işlemcinin içindeki 4. nesil HD graphics GT 210'dan kat ve kat daha güçlü. Önerim söküp satman ve biraz üstüne koyup belleği 8GB yapman. Öyle bile daha performanslı olur.
Bu arada kartı 70-100 arasına satabilrsen üstüne 20TL koyup bir 4GB alabilirsin.

Evet ciddiyiz, işlemcinin içindeki 4. nesil HD Graphics GT 210'dan kat ve kat daha güçlü. Önerim söküp satman ve biraz üstüne koyup belleği 8 GB yapman. Öyle bile daha performanslı olur.
Bu arada kartı 70-100 arasına satabilrsen üstüne 20TL koyup bir 4 GB alabilirsin.

Reis NVIDIA denetim masasından ayarlanabiliyor diye biliyorum ama tam olarak anlatır mısın sana zahmet nasıl yapacağımı.
Evet ciddiyiz, işlemcinin içindeki 4. nesil HD Graphics GT 210'dan kat ve kat daha güçlü. Önerim söküp satman ve biraz üstüne koyup belleği 8 GB yapman. Öyle bile daha performanslı olur.
Bu arada kartı 70-100 arasına satabilrsen üstüne 20TL koyup bir 4 GB alabilirsin.

120 TL 4 GB ekran kartı var mı reis.

Reis NVIDIA denetim masasından ayarlanabiliyor diye biliyorum ama tam olarak anlatır mısın sana zahmet nasıl yapacağımı.

120 TL 4 GB ekran kartı var mı reis.
Yahu anlamadın mı beni? Sen işlemcinin içindeki ekran kartını kullanacaksın. Sadece 4GB RAM alman performansı arttırmaya yardımcı olur.

Geri
Yukarı