Çözüldü G332 kulaklığım kırıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nekhtr40

Hectopat
Az önce kulaklığımı elime aldığımda çat diye bir anda fotoda gözüken yer kırıldı ve sol kulaklık dönüp duruyor ve kafaya oturmuyor garantiye versem tamir veya iade falan olur mu daha garantisi bitmedi.

Dosya Ekleri

• AAAAAF.jpg
    AAAAAF.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 211
Çözüm
Yurtiçi kargo ile; ürünün tüm içeriğini eksiksiz olarak kutusuna koyup ve arıza ile alakalı kağıda not yazıp, garanti belgesi, fatura fotokopisiyle 262244793 kodu ile alıcı ödemeli olarak Penta Teknoloji adresine gönderebilirsiniz.

Ama kargolarken kulaklık kutusunu güzel paketlemenizi öneririm. Kargoda bir şey olursa, o konuda yardımcı olmadıklarına dair şikayetler okudum.
Garantiye ver. Ama hangi firmanın garanti kağıdı var kutuda?

Nasıl yani anlayamadım. Vatan'dan aldım, Vatan'ın kağıdı var.
Faturayı demiyorum. Ürünün kutusunda "garanti" ya da "kullanım kılavuzu" yazan Türkçe kağıtta, ithalatçı distiribitör firma yazar. Türkiye'de o firma bakar. Distiribitör Vatan değildir yani.

Yurtiçi kargo ile; ürünün tüm içeriğini eksiksiz olarak kutusuna koyup ve arıza ile alakalı kağıda not yazıp, garanti belgesi, fatura fotokopisiyle 262244793 kodu ile alıcı ödemeli olarak Penta Teknoloji adresine gönderebilirsiniz.

Ama kargolarken kulaklık kutusunu güzel paketlemenizi öneririm. Kargoda bir şey olursa, o konuda yardımcı olmadıklarına dair şikayetler okudum.

Çözüm
Yurtiçi Kargo ile; ürünün tüm içeriğini eksiksiz olarak kutusuna koyup ve arıza ile alakalı kağıda not yazıp, garanti belgesi, fatura fotokopisiyle 262244793 kodu ile alıcı ödemeli olarak penta teknoloji adresine gönderebilirsiniz.

Yarın Vatan'a gidecekdik, orada yardım etmezler mi? Bir de bazı kağıtlar buruş buruş ve azcık yırtıklar var kağıtta, bir sıkıntı çıkar mı?

Fotokopi çekip, onlara yeni oluşacak kağıdı göndereceğiniz için normal şartlarda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Tabii kağıt bitik ve okunamayacak durumda değilse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı