G4 Veya Alternatif Telefon Önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Tekrar merhaba. Yılbaşında almaya karar verdiğim G4 için başka alternatifler var mı bilmek isterim. Bunun için G4'ün yerini tutabilen başka cihaz önerilerine açığım. Kararımı verip ona göre alacağım.

G4 iyi bir telefon fakat başka öneri olarak Sony Xperia Z5 Premium önerebilirim, Samsung S6 (Samsungta Note 5 ve S6 hariç hiç birini alma.)Yukarıda saydığım telefonlar iyidir bence Xperia Z5 Premium almalısın.

Cevaplarınız için teşekkürler, fakat S6 2100TL ve bunu takside bağlarsam 2450TL yerine 2600TL olacak. Yani taksitle verilecek fark büyüyor. O yüzden 2000TL civarında telefon almayı düşünüyorum. Z5'e gelirsek Compact alabilirim. Fakat G4 ile arasında ne gibi ''+'' ve ''-'' yönler varsa açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G4'ün tek eksiği batarya performansı. Z5 compact dayanıklılık, kamera ve performans olarak daha iyi bir cihaz.
Batarya performansı beni pek etkilemez. Çoğunlukla laptopumla uğraşıyorum. Sizce hangisini almalıyım? Benim gönlüm G4'ten yana. Tasarım olarak çok hoş duruyor. G4 alsam beni üzer mi?

Batarya performansı beni pek etkilemez. Çoğunlukla laptopumla uğraşıyorum. Sizce hangisini almalıyım? Benim gönlüm G4'ten yana. Tasarım olarak çok hoş duruyor. G4 alsam beni üzer mi?
Hayır üzmez. G4 kullanıcısı olarak tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı