G402 ve Corsair K55 nasıldır?

Calvinmibe

Hectopat
Arkadaşlar kuzenlerim hediye olarak bu 2 parçayı bana satın aldılar. Bu 2 parça CS:GO Valorant R6 gibi oyunlarda bir sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Konuyu okusaydın keske. Logitech G402 kullandım elin büyükse gayet güzel bir mause ama elin kücükse hic cekilmiyor bu dertten sattım ben, klavye 300-400 liralara satılan kalitesiz mekanik klavyelerden daha iyi ve markanın garantisi, ürüne destegi cok iyi.

Konuyu okusaydın keske. Logitech G402 kullandım elin büyükse gayet güzel bir mouse ama elin kücükse hiç cekilmiyor bu dertten sattım ben, klavye 300-400 liralara satılan kalitesiz mekanik klavyelerden daha iyi ve markanın garantisi, ürüne destegi cok iyi.

Genelde oyun oynarken arkada programları optimize etmek için bir sürü kısayolu olması ilgimi çekti ondan ona yöneldim biraz daha ayrıca elim Trust GTX 101e tam oturuyor boyum 1.80 sence elime tam otururmu.

Genelde oyun oynarken arkada programları optimize etmek için bir sürü kısayolu olması ilgimi çekti ondan ona yöneldim biraz daha ayrıca elim Trust GTX 101e tam oturuyor boyum 1.80 sence elime tam otururmu.

Boyla ölcülmüyor mausun ele uygunlugu. Mausun boyutu ve genisligi bu sekilde;

Yükseklik 136 mm, Genişlik 72 mm.

Konuyu okusaydın keske. Logitech G402 kullandım elin büyükse gayet güzel bir mause ama elin kücükse hic cekilmiyor bu dertten sattım ben, klavye 300-400 liralara satılan kalitesiz mekanik klavyelerden daha iyi ve markanın garantisi, ürüne destegi cok iyi.
Sabah şeyine denk gelmiş üzgünüm . Uyardığınız için ayrıca size de teşekkür ederim. Klavye güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı