G410 klavyede bazı tuşlar 2 kere yazıyor

Klavyenin icini temizleyebilirsiniz veya chattering yapan tuslara sertce bir kac dakika tiklayabilirsiniz. Onun disinda klavyenin USB'sini cikartip %100'e yakin bir saf alkolu switche bir kac damla damlatabilirsiniz.

Klavyenin icini temizleyebilirsiniz veya chattering yapan tuslara sertce bir kac dakika tiklayabilirsiniz. Onun disinda klavyenin USB'sini cikartip %100'e yakin bir saf alkolu switche bir kac damla damlatabilirsiniz.
Ne kullanabilirim alkol olarak kolonya olur mu veya viski ayrıca bozar mı?
Boşluk bazen basmıyor lanet olsun ya o kadar para ver al soruna bak garantisi de yok
Klavyenin tuş kapakları kırılmış olabilir. Klavyenin de Logitech olması ihtimalleri arttırıyor.
Ne tavsiye edersin

Ne kullanabilirim alkol olarak kolonya olur mu veya viski ayrıca bozar mı?
Saf alkol dedim efendim. Yuz temizleme suyu diye de gecer. Eczanelerden alabilirsiniz. Viski filan dokmeye calismayin, klavye komple gider. Bosluk tusu ile alakaliysa sorun bosluk tusunu cikartip switche biraz sertce basin, belki arasina bir sey kacmistir.

Logitech müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Garantisi bitmiş olsa bile yardım edeceklerini düşünüyorum.
Numarası var mı? Hiç görmedim.
Saf alkol dedim efendim. Yuz temizleme suyu diye de gecer. Eczanelerden alabilirsiniz. Viski filan dokmeye calismayin, klavye komple gider. Bosluk tusu ile alakaliysa sorun bosluk tusunu cikartip switche biraz sertce basin, belki arasina bir sey kacmistir.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı