G413 almaya değer mi?

xdfa

Kilopat
G413 380TL ye değer mi? Daha önce Logitech'in bir kulaklığını almıştım ve 3 ay zor gitmişti. Yani kalite bakımından sorun olur mu uzun kullanmak isterim. Ayrıca forumda Romer G Switchlerin bazı yönlerden eksik kaldığını söyleyenler gördüm. Bir de bu klavyeyi arada PS4 deki uyumlu oyunlarda kullanacağım. Bunun için USB girişi var mı? Media markt sitesinde yok yazıyordu ama. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Logitech kulaklık konusunda malesef kötü fakat klavye ve mousede gerçekten iyiler. O fiyata alabileceğin en sağlam klavyelerdendir, bence düşünmeden al. G810 kullanıyorum 11 aydır, hiçbir sıkıntı yaşamadım, kasası falan aynı sanırım G413'le. Tek kötü söyleyebileceğim şey mekanik his veya ses konusunda Cherry MX Red tarzı bir şey bekliyorsan biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Fakat onlar da ciddi pahallı. Bence al.
Ben G213 modelini kullanıyordum, daha önce hep çakma/ucuz modelleri kullandığım için bi' anda Everest'te hissetmiştim kendimi. Bana soracak olursan al, eğer sıkıntı olursa değiştirirsin. Aklında başka modeller varsa onuda söyle ki tavsiye verebilelim.

Logitech kulaklık konusunda malesef kötü fakat klavye ve mousede gerçekten iyiler. O fiyata alabileceğin en sağlam klavyelerdendir, bence düşünmeden al. G810 kullanıyorum 11 aydır, hiçbir sıkıntı yaşamadım, kasası falan aynı sanırım G413'le. Tek kötü söyleyebileceğim şey mekanik his veya ses konusunda Cherry MX Red tarzı bir şey bekliyorsan biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Fakat onlar da ciddi pahallı. Bence al.

Çözüm
G413 380TL ye değer mi? Daha önce Logitech'in bir kulaklığını almıştım ve 3 ay zor gitmişti. Yani kalite bakımından sorun olur mu uzun kullanmak isterim. Ayrıca forumda Romer G Switchlerin bazı yönlerden eksik kaldığını söyleyenler gördüm. Bir de bu klavyeyi arada PS4 deki uyumlu oyunlarda kullanacağım. Bunun için USB girişi var mı? Media markt sitesinde yok yazıyordu ama. Yardımcı olursanız sevinirim.

Razer Cynosa Chroma - Vatan Bilgisayar
yada bilek desteği bulunan ancak Chroma olmayan
Razer Ornata - N11
tavsiye edebilirim.

Peki benim bu klavyeyi PS4 e takabilmem için usb var mı?
PS4 de H1Z1 veya fortnite gibi klavye desteği bulunan oyunlar var bunun için bir usb var mı media markt sitesinde yok yazıyordu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı