G41M Combo anakarta ekran kartı

lostscream

Hectopat
Merhabalar...

Bir kaç gün içinde yeni ekran kartı alacağım. Bu konuda yardımınızı alabilir miyim ?

Sistem Özellikleri :

• Intel Core 2 Quard Q6600 2,40 Ghz 8M cache bellek
  • Gigabyte G41M-Combo
  • Kingstone 4gb 1333 Mhz DDR3 Dual Kit CL9
  • Feel Hurricane II 400W ATX kasa

Şu anda kullanmakta olduğum ekran kartı 5570 2gb 128bit ddr3 (biliyorum ezik bir kart) :)

İyi çalışmalar...

Saygılar.

Ben aslında bu bit değerinden kurtulmak istiyorum... Yani bit değerinin yüksek olması daha iyi olacağı yönde bir kaç açıklama okumuştum... Ki almak istediğim ve dediğiniz HD7750 ile HD6870 arasında ki farklara baktığımda HD6870 in HD7750 ye göre %33'lük bir fark olduğunu gözlemledim... Yani almak istediğim kart aslında (powercolor HD6870 1gb 256 bit). Bu kart ile HD7750 yi sizin gözünüzden kıyaslarsak nasıl bir sonuç elde edebiliriz..

Kimisi Bit iyi der, kimisi GB. Ekran kartında en önemli şey nedir? GPU! O karta kaç para vereceksin bilmiyorum ama HD 7750 ya da HD 7770, tükettiği güce ve sahip olduğu fiyata göre en iyi performansı sunacak kartlardır senin için. 512 Bit HD 2900 XT var. 6 yıllık. Madem bit bu kadar önemli neden o kartı almıyorsun?

Almıyorsun çünkü eski ve performansı düşük. Hah, işte senin alacağın kart da öyle: eski.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı