G430 Alınır mı?

clejXXX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, normalde Artics 3 Siberia 350 falan düşünüyordum, fakat bütçem el vermedi. 50 TL daha çıkartamam, ona göre önerir misiniz? kulaklıkta ses kartı var bu arada pek fark olacağını düşünmüyorum kullanan varsa, yardımcı olursa sevinirim.

Bende hem 230 hem 430 var. İkisini toplasan bir kulaklık etmez. Bence 430 dışarıdan oldukça güzel duruyor. Eve gelen cahil cühela ''ıŞıQLı mıŞıQLı ZamQi'' diyenler odamı ve bilgisayarımı görünce ooo çok güzel diyorlar. Ben zaten kullanmıyorum, gelen görsün rengi hoş dursun diye varlar.

Kullanım senaryosu olarak da 2 saatten fazla takar isen kafanda göçük oluşuyor. Beyin kanaması geçirme ihtimalin var.

Bende hem 230 hem 430 var. İkisini toplasan bir kulaklık etmez. Bence 430 dışarıdan oldukça güzel duruyor. Eve gelen cahil cühela ''ıŞıQLı mıŞıQLı ZamQi'' diyenler odamı ve bilgisayarımı görünce ooo çok güzel diyorlar. Ben zaten kullanmıyorum, gelen görsün rengi hoş dursun diye varlar.

Kullanım senaryosu olarak da 2 saatten fazla takar isen kafanda göçük oluşuyor. Beyin kanaması geçirme ihtimalin var.

Öyle düşünmüyorum, onlarca farklı "gaming" kulaklık denedim ve kullandım en rahatlarından biri G430'du. Şuanda evde kullanıyorum ancak ses kartı ve 7.1 anlamında çok zayıf. Özellikle yazılımı çok sorunlu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı