G4560 için RX 460 OEM vs RX 570

Hem CS:GO'dan bahsediyorum hem de en düşük ayarlardan. Beklediğin performansı alamayacağın kanaatindeyim. Zira darboğazı mümkün olan en az seviyeye indirmek için ayarları yükseltmelisiniz. (Burada CPU yük bindiren görüş uzaklığı gibi ayarlar dahil değil.)

%16.79 seviyesinde bir darboğaz yaşayacağın öngörülüyor. Fakat RX 570 ve RX 460 arasında yaklaşık %48-50 bir fark var oyunlarda sen %30 civarı fark alırsın, RX 570 tavsiyemdir.

Hem CS:GO'dan bahsediyorum hem de en düşük ayarlardan. Beklediğin performansı alamayacağın kanaatindeyim. Zira darboğazı mümkün olan en az seviyeye indirmek için ayarları yükseltmelisiniz. (Burada CPU yük bindiren görüş uzaklığı gibi ayarlar dahil değil.)
Performans nasıl olacak peki en düşük ayarlarda donmalar mı olacak yoksa fps düşüklüğü mü ? Şu an R7 240 kullanıyorum açıkçası 200 FPS veriyor RX570 aldığımda kasmalar yapacaksa hiç almayayım daha iyi

@atabeerk Baktığın site "Bottleneck Calculator" veya buna benzer bir site olmalı. O tür siteleri forumda önermiyoruz zira çoğunlukla yanıltıcı veya yanlış oluyorlar. O tür sitelere güvenip bir işe kalkışmayın derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı