G502 Kablolu ve Kablosuz Arasında Kaldım

Ben kablosuz mouse kullanıyorum, arada bir şarkı bitince pilini takıyorum, ama kablosuz olması çok rahat. Eğer ki pil yoksa sıkıntı olabiliyor. Ama ben olsam kablosuz alırım.

Ben kablosuz mouse kullanıyorum, arada bir şarkı bitince pilini takıyorum, ama kablosuz olması çok rahat. Eğer ki pil yoksa sıkıntı olabiliyor. Ama ben olsam kablosuz alırım.

benim yazdıgım model de mi pil takıyorsun yoksa şarj mı ediyorsun.

bende öyle almayı düşünüyorum kablosuz daha rahat olur.

Selamlar, oyun için düşünüyorsanız özellikle FPS oyunları için önermem. Yaklaşık 4 yıldır G502 Proteus Spectrum modelini kullanmaktayım ve fark ettim ki mouse'u tam eforda kullanamıyorum. Elimin uzunluğu 19.5cm ve ona rağmen mouse büyük geliyor. Sniper tuşuna erişemiyorum ve bugüne kadar soldaki iki tuş dışında diğerlerini etkili olarak kullanamadım. Normalde ağır mouse'a alışık olmama rağmen fark ettim ki düşük dpi'da takip problemi yaratıyor. Umarım yorumum yardımcı olur, iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı