G513 carbon bilek desteği nasıl takılır?

G513 bilek desteği takılmaz. Klavyenin önüne koyuyorsun bilek desteğini yastık gibi düşün. Takma mekanizması yok. Altında kaymaması için ayakları var sadece.

Onu bir şekilde sabitleyemem mi mıknatısla vs. ?

Gri renkli olan tuttuğunu bırakmaz çift taraflı bant ile 3 veya 4 yerden ikisini birbirine tutturun ayrılmazlar. Bandın diğer tarafını da masaya yapıştırırsanız sökemezsiniz yalnız masaya bakan tarafını açmayın bandın 😂 Mıknatısın tutacağı bir yer yok zaten klavyenin altı, yan kısımları ve bilek desteği plastik. Mıknatıs nasıl tutsun hocam. Bir de neden sabitlemek istediniz onu anlamadım bilek desteğinin ayakları çok sağlam ve kaymıyor zaten. Bu şekilde daha iyi değil mi sabit ve çıkartılamaz olmasına göre? Eskiden kullandığım G213'ün bilek desteği sabitti mesela her dakika sövüyordum ben ona. G513'ün bilek desteğini kullanmıyorum bile. Ofis harici.

Gri renkli olan tuttuğunu bırakmaz çift taraflı bant ile 3 veya 4 yerden ikisini birbirine tutturun ayrılmazlar. Bandın diğer tarafını da masaya yapıştırırsanız sökemezsiniz yalnız masaya bakan tarafını açmayın bandın 😂 mıknatısın tutacağı bir yer yok zaten klavyenin altı, yan kısımları ve bilek desteği plastik. Mıknatıs nasıl tutsun hocam. Bir de neden sabitlemek istediniz onu anlamadım bilek desteğinin ayakları çok sağlam ve kaymıyor zaten. Bu şekilde daha iyi değil mi sabit ve çıkartılamaz olmasına göre? Eskiden kullandığım G213'ün bilek desteği sabitti mesela her dakika sövüyordum ben ona. G513'ün bilek desteğini kullanmıyorum bile. Ofis harici.

Hocam dediğiniz gibi denedim cidden sinir bozucuymuş😂

Yeni konular

Geri
Yukarı