G5400 işlemci için ekran kartı önerisi

keremcan3090

Centipat
Daha fazla  
Ben MediaMarkt'tan Sapphire RX 550 2G D5 Pulse OC 64 Bit 11268-21-20G Ekran Kartı almayı düşünüyorum da işlemcim Intel G5400 anakartım ASUS Prime H310 M-K r2.0. Şimdi sizce bu ekran kartını kullanan varsa yani Sapphire markayı çok güzel bulamıyorum. O yüzden bana anlatır mısınız nasıl olduğunu? Veya sizce MSI 2 GB Aero 1030 Ti mi alayım. Lütfen kullanan kişiler yazarsa çok sevinirim. Ama bilmeyenlerde düşüncelerini söylerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Ti'den daha iyi RX 550.

Ciddi misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTX 1050 Ti RX 560'dan daha fazla performans veren bir kart.
Ben MediaMarkt'tan Sapphire RX 550 2G D5 Pulse OC 64 Bit 11268-21-20G ekran kartı almayı düşünüyorum da işlemcim Intel G5400 anakartım ASUS Prime H310 M-K r2.0. şimdi sizce bu ekran kartını kullanan varsa yani Sapphire markayı çok güzel bulamıyorum. O yüzden bana anlatır mısınız nasıl olduğunu? Veya sizce MSI 2 GB Aero 1030 Ti mi alayım. Lütfen kullanan kişiler yazarsa çok sevinirim. Ama bilmeyenlerde düşüncelerini söylerse sevinirim.

Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabilirim.

Ciddi misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pardon hocam gtx 1050 ile eşit yazıcaktım.

Ciddi misiniz?

Ben işte öyle en fazla 800 TL'ye almayı düşünüyordumda. Sapphire markaları sanki kötü gibi. Isı boruları olsun falan falan. E tabii aynı fiyatada ASUS RX550 var. Ama onunda görüntüsü çok güzel değildi benim bütçem 800TL en fazla. Ve ben Forza Horizon 4 oynayıcısı olmak istiyorumda. Ve anında Call of Duty Warzone, PUBG PC gibi hikayeli ve Online savaş oyunları
1030 Ti nedir ne değildir diye baktım ama 1030 çıktı hep. RX 550, 1030'dan bayağı iyiymiş ama.

Hmmm. Anladım teşekkürler. Peki sizce Sapphire marka 4 GB kullanılır mı?

Son düzenleme:
Ben işte öyle en fazla 800 TL'ye almayı düşünüyordumda. Sapphire markaları sanki kötü gibi. Isı boruları olsun falan falan. E tabii aynı fiyatada ASUS RX550 var. Ama onunda görüntüsü çok güzel değildi benim bütçem 800TL en fazla. Ve ben Forza Horizon 4 oynayıcısı olmak istiyorumda. Ve anında Call of Duty Warzone, PUBG PC gibi hikayeli ve Online savaş oyunları.

Hmmm. Anladım teşekkürler. Peki sizce Sapphire marka 4 GB kullanılır mı?

2.el mining yapılmamış kartlar bakmanı öneririm 2.elden 1050 Ti alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı