G645, HD 4800 iAtkos ML2 Kurulumu

sera

Hectopat
Selamlar... Sistem özelliklerim bunlar...
Intel(R) Pentium(R) CPU G645 @ 2.90GHz (2 CPUs), ~2.9GHz
2048MB RAM
ATI Radeon HD 4800 Serisi-1728 MB

İATKOS ML2 yüklemesinde sorun yaşıyorum daha doğrusu sorun ne bilmiyorum. Yükleme 3 dakika kalınca donup kalıyor ilerlemiyor artık. Yardımcı olur musunuz, Nasıl halledebilirim?

İyi çalışmalar...

Merhabalar...

Çok teşekkür ederim geri döndüğünüz için yükleme sorununu hallettim sayenizde; lakin tümleşik ekran kartımdan ayrı bir de ATI Radeon HD 4850 harici ekran kartım var. Bunu tanıtamadım bir türlü. Çözünürlüğüm 1024x768. Arttıramıyorum bunu. İnternetten ATI Radeon HD 4850 için kext de buldum yükledim değişen bir şey olmadı. Bunu halletmenin bir yolu var mı acaba? Yardımcı olursanız minnettar olurum... Tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar...

Merhabalar talatimac.. belirttiğiniz yöntemi denedim ama yüklemeden sonra ekranda alan dışı yazısı beliriyor. ben bu ATI ekran kartı sorununu aşamadım. çözünürlük hala 1024x768. dediğinizi denedikten sonra İATKOS'u hiç açamadım. POWER'a bastıktan biraz sonra ALAN DIŞI yazısı beliriyor ekranda. Ben de İATKOS'u yeniden kurdum. Bu çözünürlüğü nasıl arttırabilirim bi bilginiz var mı? Saygılar .. İyi Çalışmalar...

100TL'lik ucuz bir Nvidia ekran kartı alın 1gb'lık.. 9400-9800-8600 artık hangisini bulursanız... Başınız ağrımasın

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı