G713IE-HX001 vs Tulpar T7 V25.1

Bütçe
18000

mrte99

Decapat
Daha fazla  
Kesinlikle her türlü T7 V25.1 daha önde, tartışmaya bile gerek yok. MSI GP76 kasası kullanıyor, Asus Rog Strix'den daha kaliteli, aynı segmentte bile değil.
Donanım farkını saymıyorum bile, çok fark var. Sırf marka diye Asus'a o kadar para verilmez.

Kesinlikle her türlü T7 V25.1 daha önde, tartışmaya bile gerek yok. MSI GP76 kasası kullanıyor, Asus Rog Strix'den daha kaliteli, aynı segmentte bile değil.
Donanım farkını saymıyorum bile, çok fark var. Sırf marka diye Asus'a o kadar para verilmez.
hocam bilgisayar zaten çok güzel ama dragon center i bile yok fanı kafasına göre otomatik çalışıyormuş 18k para panel yok saçma değil mi birde asus rog kalite olarak daha iyi değil midir

Hocam bilgisayar zaten çok güzel ama Dragon Center'i bile yok, fanı kafasına göre otomatik çalışıyormuş. 18K para panel yok saçma değil mi? Bir de ASUS Rog kalite olarak daha iyi değil midir?
Hayır, ASUS ROG STRİX daha kaliteli değil. MSI GP76 kasası orta-premium segmentte iken, ASUS ROG STRİX direk orta segmente giriyor.
Diğer dedikleriniz hakkında bir şey diyemem ama yerinizde olsam sırf bu nedenler için gidip 3050TI'li ROG STRİX almazdım. 15.5K'ya yazık olur.

Geri
Yukarı