Çözüldü G770 Excalibur şarj olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arixcim

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha dün elime ulaşan
G770 Excalibur laptopum şarj olurken birden olmamaya başladı, anlamadım da. Akşam şarj olan laptop, sabah şarj olmamaya başladı.

Çözüm
Bende de Casper Excalibur var bu bilgisayarlar çok sıkıntılı şarj olsa bile oyun oynarken şarjı düşüyor %50'nin altına inince kasmaya başlıyor ayrıca 3050 serisi var ise oyunlarda mavi ekran çok sık verir FPS düşer kısacası çok fazla sorunu var ben 5 aylık bir kullanıcı olarak iade talebinde bulundum bence sende iade et.

Konu çözüldü üstünden bayağı vakit geçti, güncelleme getirmiş olayım. İlk geldiğinde kablosunda problem varmış servisine gittim kontrol ettiler anında değistirdiler, konu tarihini açtığımdan beridir laptopu kullanmaktayım ve gayet memnunum, yine de cevabınız için teşekkürler.
Bende de Casper Excalibur var bu bilgisayarlar çok sıkıntılı şarj olsa bile oyun oynarken şarjı düşüyor %50'nin altına inince kasmaya başlıyor ayrıca 3050 serisi var ise oyunlarda mavi ekran çok sık verir FPS düşer kısacası çok fazla sorunu var ben 5 aylık bir kullanıcı olarak iade talebinde bulundum bence sende iade et.

Konu çözüldü üstünden bayağı vakit geçti, güncelleme getirmiş olayım. İlk geldiğinde kablosunda problem varmış servisine gittim kontrol ettiler anında değistirdiler, konu tarihini açtığımdan beridir laptopu kullanmaktayım ve gayet memnunum, yine de cevabınız için teşekkürler.

Çözüm
hocam 5 ay geçtikten sonra nasıl iade ettiniz bende de aynı bilgisayar var iade etmek istiyorum bir de ücret iadesini aldığın fiyattan mı ödediler şu anki satılan fiyattan mı ?

Hocam 5 ay geçtikten sonra nasıl iade ettiniz bende de aynı bilgisayar var iade etmek istiyorum bir de ücret iadesini aldığın fiyattan mı ödediler şu anki satılan fiyattan mı?

Satılan fiyat maalesef. Ama çok sıkıntı yaşadım bütün sorunların fotoğraflı videolu kanıtı vardı. Bilgisayarı yetkili servise gönderdim. Tamir edildi dedi ama düzelmemişti tekrar gönderdim ve aldığım yere servis ve değişim belgelerini gösterdim. İade talebim kabul ettiler. Ama benim bilgisayarım 2 defa tamir ve 2 defa da değişim olmuştu. Hatta gerçekten ciddi bir sorun yaşıyorsan kanıtın da varsa tüketici haklarına şikayet ederek güncel tutardan iade alabiliyorsun.

Hocam kusura bakmayın konuyu hortlatmak olacak ama benim arkadaşta da rtx 3050 model ezcalibur g770 var ve oyundayken adaptöre bağlı olsa bile şarjı düşüyor. Baktım bataryası bitik durumda. Bataryayı değiştirsek sorun çözülür mü bir bilginiz var mı acaba ?

Hocam kusura bakmayın konuyu hortlatmak olacak ama benim arkadaşta da RTX 3050 model ezcalibur G770 var ve oyundayken adaptöre bağlı olsa bile şarjı düşüyor. Baktım bataryası bitik durumda. Bataryayı değiştirsek sorun çözülür mü bir bilginiz var mı acaba?

Hayır düzelmez maalesef bilgisayarın özelliği bu 120W adaptör koydukları için adaptör yetmiyor ve aynı anda bataryadan da güç çekiyor. Buna batary bosst özelliği deniyor. Maalesef bataryayı değiştirseniz bile sorun düzelmeyecek. Ben bilgisayarı sattım hocam kullanmıyorum. Size önerim siz de ya iade edin ya satın.

Yeni konular

Geri
Yukarı