G770'e monitör bağlayınca kasıyor

Daha fazla  
Merhaba. Bende Casper Excalibur G770 laptop var ve bu laptopa Izoly A2456 monitör takıyorum. Fakat aşırı derecede kasma oluyor. Oyunlarda 140 FPS alırken 20-30 FPS'lere düşüyor ve mouse imleci aşırı kasıyor. Sizce bunun sebebi nedir?
Laptop: i5 11400H RTX 3050 Ti 16 RAM ve 144 Hz IPS ekran var.
Monitör: 75Hz VA panel bir monitör.

Laptop ekranını devre dışı bıraktığın zaman FPS normal seyrediyor ise iki ekran olduğu için FPS düşmesi normal gibi duruyor ama bana bu denli düşmesi garip geldi.
İki ekran yapınca da kasıyor sadece monitör yapınca da kasıyor sadece laptopun kendi ekranı kasmıyor

Laptop ekranını devre dışı bıraktığın zaman FPS normal seyrediyor ise iki ekran olduğu için FPS düşmesi normal gibi duruyor ama bana bu denli düşmesi garip geldi.
Hocam bide bilgisayarı yeni açtığımda bir sıkıntı yok ama 5-10 dk sonra kasmaya başlıyor pc yi ekran takılırken yeninden başlatıyorum anca oyle duzeliyor sizce yazilimsal bir sıkıntımı var

İki ekran yapınca da kasıyor sadece monitör yapınca da kasıyor sadece laptopun kendi ekranı kasmıyor

Hocam bide bilgisayarı yeni açtığımda bir sıkıntı yok ama 5-10 dk sonra kasmaya başlıyor pc yi ekran takılırken yeninden başlatıyorum anca oyle duzeliyor sizce yazilimsal bir sıkıntımı var
Intel ve Nvidia ayarları ile ilgili olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı